E-Ticaret Sitesi Satın Al

E-ticaret sitesi fiyatları ve kurulum aşamasında ihtiyacınız olanları bilmek ister misiniz? Ürünlerinizi başkalarına ulaştırmak ve markanızı daha bilinir hale getirmek gibi amaçlarınız varsa e-ticaret sitesi kurmak sizin için daha mantıklı olacaktır.

E-Ticaret Sitesi Satın Al

E-ticaret sitesi fiyatları ve kurulum aşamasında ihtiyacınız olanları bilmek ister misiniz? Ürünlerinizi başkalarına ulaştırmak ve markanızı daha bilinir hale getirmek gibi amaçlarınız varsa e-ticaret sitesi kurmak sizin için daha mantıklı olacaktır. Fiziki mağazalara kıyasla daha düşük maliyetli olan bu siteler 7 gün 24 saat ulaşılabilir durumdadır. Sitenizi tek başına yönetebilme imkanınız vardır ve tüketicilere istedikleri her an destek olabilirsiniz. Ulaşılabilir ve görünür olmayı daha kolay hale getiren siteler ile stoklarınızı hızlı şekilde eritebilirsiniz. Fiziksel mağazalarda stopaj, kira, personel gideri gibi masraflar varken e-ticaret sitesinde bunların hiçbiri yoktur.

banner112
E-ticaret sitesi kurmak istiyorum dediğinizde işleyiş maliyetiniz daima düşük olacaktır. Başlangıç aşamasında kurulum masraflarınızı da alt sınırda tutmak isterseniz e-ticaret paketlerini tercih edebilirsiniz. İhtiyacınız olan bütün özellikleri içerecek şekilde hazırlanan paketler indirimli fiyatlarla size sunulur. Bunlar sayesinde e-ticaret sitesi fiyatları tahmin ettiğinizden de daha az hesaplanacaktır. Fiyatlarla ilgili bilgiye online destek hattı aracılığıyla da ulaşabilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi Kurmak Ücretsiz mi?

Potansiyel müşterilerinizi keşfetmek ve yeni satış hedeflerinize ulaşmak istiyorsanız e-ticaret sitesi kurulum evresini eksiksiz olarak tamamlamalısınız. Yapım aşamasında şirket kurmak, domain vs. gibi detaylarla tek tek uğraştığınızda maliyetiniz biraz daha yükselecek, sizin için zaman kaybı olacaktır. Bunu önlemek adına hazır paketlerden satın alabilirsiniz. İndirimli e-ticaret sitesi fiyatları dikkate alınarak hazırlanan paketleri senelik aldığınızda ekstra indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. Paketle birlikte site kurulumunu anında tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz e-ticaret sitesi kurmayı ücretsiz hale getirebilir, özel olarak hazırlanmış deneme mağazasını kullanabilirsiniz. Temel bilgilerinizle kayıt yaptıracağınız ücretsiz mağazayı hemen açabilir, gerek duyacağınız özellikleri uygulamalı olarak görebilirsiniz.

E-Ticaret Paketi Fiyatları

Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak e-ticaret sitesi fiyatları için paket seçeneklerinden size en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Paketin içinde bulunan özellik sayısı arttıkça buna bağlı olarak fiyatlar da artış eğilimine girer. Yapacağınız online satın almalarda daima indirimli fiyat teklifleri geçerlidir. En geniş özelliklere sahip paketi aldığınızda pazar yeri entegrasyonu, tedarikçi XML entegrasyonu, 2500 ürün sergileme, alternatif ödeme sistemleri, indirim kuponu ve kampanya, üye gruplama, puan sistemi, tüm kredi kartları ile sipariş, SEO uyumlu e-ticaret yapısı, mobil uyumlu responsive temalar, ücretsiz SSL sertifikası, sanal pos kullanımı, özel hesap uzmanı gibi avantajlara sahip olabilirsiniz. Kobisi e-ticaret paketlerini satın aldığınızda bu özelliklerin yanı sıra kesintisiz profesyonel destek hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER