Milli Eğitim Bakanı Özer yüz yüze eğitime ilişkin bu detayı ilk kez açıkladı

Bakan Özer, yüz yüze eğitim ile ilgili yaptığı değerlendirmede her şeyin planlandığı gibi gittiğini ifade ederek devamlılık oranını ilk kez açıkladı.

Milli Eğitim Bakanı Özer yüz yüze eğitime ilişkin bu detayı ilk kez açıkladı

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Ankara’nın çeşitli ilçelerinden gelen Anadolu lisesi, fen lisesi, imam hatip lisesi, güzel sanatlar lisesi ile mesleki ve teknik Anadolu lisesi öğrencileriyle buluştu.

Bakan Özer, yüz yüze eğitim ile ilgili yaptığı değerlendirmede her şeyin planlandığı gibi gittiğini ifade etti, devamlılık oranını da ilk kez açıkladı.

İŞTE YÜZ YÜZE EĞİTİMDE DEVAMLILIK ORANI

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, "Türkiye genelinde devam oranı yüzde 95'in üzerinde. Bu, velilerin ve öğrencilerimizin artık önlemleri alarak okula devam etme noktasında bir kaygılarının olmadığını gösteriyor" dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2021, 15:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
semine er
semine er - 1 ay Önce

Allah sizi bildigi gibi yapsin ne yuz yuze okulundan bahsediyosunuz siz ya vaka sayilari artti cocuklarimizin sagligindan endise ediyoruz bu nasil bir bakanliktir ya tabi size birsey olmiyacagi icin konusuyosunuz demi kapatirmicakmis vakalar boyle giderse kapattirmak zorundasiniz saglik riske atilmaz heleki cocuklarin sagligi