ETİ'nin zam listesi ortaya çıktı: İşte eski ve yeni fiyatlar

Türk lirasının gün geçtikçe değer kaybına uğraması akaryakıt fiyatlarına ve faturalara gelen zamlarla etkisini gösterirken, diğer yandan da gıda ürünlerinin fiyatlarındaki artış da vatandaşların geçimini zorluyor. Son olarak Türkiye'nin önde gelen gıda şirketlerinden ETİ'nin 1 Kasım itibarıyla ürünlerine yapacağı zamlar ortaya çıktı.

ETİ'nin zam listesi ortaya çıktı: İşte eski ve yeni fiyatlar

2018 yılından beri her geçen gün derinleşerek devam eden ekonomik kriz, son dönemde akaryakıt zamları, kabarık faturalar, konut krizi ve gıda fiyatlarındaki fahiş artışlarla kendini gösteriyor. 

Özellikle gıda fiyatlarındaki artış son günlerde konuşulmaya başlarken; Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'da dün kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamalarda bu artışlara ilişkin tedbirler alacaklarını bir kez daha dile getirdi. 

ZAM YAĞMURU

Ancak Erdoğan'ın 'tedbir' alacağız açıklamaları henüz işe yaramadı. 

Gerçek Gündem'in haberine göre, Bugün Ülker Grubu'nun ürünlerine yaptığı zamlar sonrası, ETİ'nin de 1 Kasım itibari ile ürünlerine zam yapacağı ortaya çıktı. 

Zamlara ilişkin 'milletin aklıyla alay etmeyin' demişti: Ülker ürünlerine büyük zamZamlara ilişkin 'milletin aklıyla alay etmeyin' demişti: Ülker ürünlerine büyük zam

Gerçek Gündem'in ulaştığı belgelerde eski ve yeni fiyatlar şöyle yer aldı:

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2021, 20:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
1
1 - 1 ay Önce

1

1
1 - 1 ay Önce

1