LPG’ye büyük zam geldi

Motorin ve benzine peş peşe gelen zamların ardından bir zam haberi de LPG'den geldi. Bu gece itibariyle otogaz (LPG) fiyatlarının 22 kuruş artacak.

LPG’ye büyük zam geldi

ANKARA

Motorine art yapılan zammın ardından bu gece, otogaz (LPG) fiyatları 22 kuruş daha zamlandı.

2 Ekimde 71 kuruş zamlanan LPG'ye bu gece bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 22 kuruş daha zam geldi. ÖTV sıfırlandığı için gelen zam doğrudan pompaya yansıyacak.

Benzine, salı gününü çarşambaya bağlayan gece 23-24 kuruş zam görünmüştü. 

Benzin (tonu), küresel piyasalarda 818 dolarla başladı. Yurt içinde dolar kurunun da rekor üstüne rekor kırması üzerine benzinde bir miktar artış hesaplandı. Ancak, izleyen günlerde benzinin tonu kademe kademe düştü. 812 dolara kadar geriledi ve düşüş eğiliminin devam etmesine bağlı olarak söz konusu üründe zam baskısı ortadan kalktı. Benzinde, şimdilik bir artış ön görülmüyor.

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2021, 16:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cengizhan bayram
Cengizhan bayram - 2 ay Önce

Padişahimizin maaşı 100 bin lira oldu. Nerden çıkacak o para. Yemeden ölün kâfirler

Suleyman
Suleyman - 2 ay Önce

Nereye cami yapacaklar kimin iMF borcunu ödeyecekler

Nevzat Değirmencioğlu
Nevzat Değirmencioğlu - 2 ay Önce

Bir ülkü düşünün her gün zam zam geliyor emekli yim para yi nasıl yiyecek gim ben cumhurbaşkanımız baş olsam herkes in maaşı 0/0100 zam yapardım gel geçin bakalım derdim ama göremiyorum kendi ni çünkü bir bakan normal insan olsalardı vatandaş i arasında tek başına Gezer ve yürürdü bizde zırhlı araçlar ile geziyor lar insan yemeyiz bu kadar basit korkunun ecele faydası yok

Nevzat Değirmencioğlu
Nevzat Değirmencioğlu - 2 ay Önce

Zam zam o kadar alıştık ki zamsız gün geçmiyor cumhurbaşkanımız Erdoğan'a gerçekten alıştık sanki öbür dünyada dünyada gelmiş hissediyorum kendimi

1
1 - 1 ay Önce

1

1
1 - 1 ay Önce

1

1
1 - 1 ay Önce

1

1
1 - 1 ay Önce

1