Türkiye’deki Tüm Kripto Para Birimleri ve Borsalar Tek Platformda: 21 Milyon

Piyasalarda ve ülkelerde olduğu gibi Türk kripto para piyasasında da Türk kripto para borsalarındaki coin’lerin fiyatlarının takiplerinin yapılabilmesi oldukça önemli. Ayrıca günümüzde gerek ulusal gerekse de uluslararası anlamda oldukça fazla kripto para borsası bulunuyor ve anlık olarak bu borsalardaki fiyatların takibinin yapılması da zor olabiliyor.

Türkiye’deki Tüm Kripto Para Birimleri ve Borsalar Tek Platformda: 21 Milyon

Tüm piyasalarda ve ülkelerde olduğu gibi Türk kripto para piyasasında da Türk kripto para borsalarındaki coin’lerin fiyatlarının takiplerinin yapılabilmesi oldukça önemli. Ayrıca günümüzde gerek ulusal gerekse de uluslararası anlamda oldukça fazla kripto para borsası bulunuyor ve anlık olarak bu borsalardaki fiyatların takibinin yapılması da zor olabiliyor. 21 Milyon ise tam olarak bu noktada devreye giriyor.

21 Milyon Nedir?

Türk kripto para borsalarını ve bu borsalardaki kripto para birimlerini tek bir platformda toplayan 21 Milyon, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Chiliz (CHZ) gibi kripto para birimlerinin fiyatlarının ve borsalar ile ilgili anlık verilerin takip edilebilmesine imkan tanıyor.

21 Milyon kullanıcılarına borsaları; 21 Milyon puanına göre, yorumlara göre, parite sayısına göre ve 24 saatlik son işlem hacmine göre karşılaştırma imkanı sunuyor. Platformda şu anda 13 Türk kripto para borsasına ait detaylı bilgiler bulunuyor.

Buna ek olarak 21 Milyon platformunda yer alan kripto para birimlerinin fiyatlarının TL bazında kullanıcıya sunuluyor olması özellikle dikkat çeken bir nokta olarak değerlendiriliyor. Çünkü ülkemiz kripto para yatırımı konusunda oldukça üst sıralarda yer alıyor ve yatırımcıların TL cinsinden fiyat takibi yapabilmesi günden güne daha önemli hale geliyor.

21 Milyon’un Avantajları

Platform kullanıcılarına 21 Milyon puanı adı verilen bir puanlama sistemi sunuluyor. Yapılan açıklamalara göre 21 milyon puanı, 21 Milyon ekibi tarafından tamamen nesnel kriterlere göre yapılıyor. 21 Milyon bahsi geçen hesaplamayı baz alırken; platformun kuruluş yılı, mobil uygulamaları (IOS/Android), şirket bilgileri ve açık adresi, aylık ziyaretçi sayıları, güvenlik (2FA vs gibi), sosyal medya takipçi sayıları ve Alexa TR değerleri gibi çok sayıda tarafsız kriter kullanıyor. Belirlenen kriterler doğrultusunda ise puanlama her 3 ayda bir güncelleniyor.

Platformda yer alan Türkiye’deki kripto paralar sekmesinde şu anda 107 kripto para birimi bulunuyor. Kullanıcılar bu sayfada 107 kripto para biriminin 24 saatlik değişimlerini, 7 günlük değişimlerini ve 30 günlük değişimlerini takip edebiliyor ve 24 saatlik hacimleri görüntüleyebiliyor.

Tüm bunların yanında 21 Milyon kullanıcıları kripto para gündemi ile ilgili önemli gelişmeleri de platform üzerinden takip edebiliyor. Platformda yer alan haberler sekmesinden gündem ile ilgili önemli başlıklara ve son dakika gelişmeler ulaşılabiliyor. Siteden tüm Türk para piyasalarını inceleyebilirsiniz: https://21milyon.com/

YORUM EKLE