Ziraat Bankası çöktü

Ziraat Bankası müşterileri uygulama kullanırken doğrulama SMS gelmediği için, zaman aşımı problemi yaşadı. Aynı anda binlerce kişinin kullandığı Ziraat Bankası mobil uygulamasında SMS neden gelmiyor merak ediliyor. Ziraat Bankası mobil uygulama çöktü mü, Ziraat Bankası zaman aşımı sorunu nedir?

Ziraat Bankası çöktü

Ziraat Bankası müşterileri mobil uygulama ve web sitesinden giriş yapamıyor. 15 Şubat tarihi itibari ile başlayan Ziraat Bankası bireysel hesaba giriş sorunu, telefona gönderilen doğrulama SMS'i gelmediği için yaşanıyor. Ziraat Bankası çöktü mü araştıran kullanıcılar, sorunun ne zaman düzeleceğini araştırıyor. Aynı anda Ziraat Bankası mobil uygulamasına giriş yapmaya çalışan vatandaşlar SMS hatası ne zaman düzelir merak ediyor. Binlerce kullanıcı "Ziraat Bankası mobil uygulama çöktü mü?" sorusunun yanıtını araştırıyor.

ZİRAAT BANKASI'NDA DOĞRULAMA SMS'İ GELMİYOR' SORUNU

Bu sabah itibari ile yaşanan zorunda, Ziraat Bankası mobil uygulamasına geçici olarak erişim sağlanmıyor. Aynı zamanda Ziraat Bankası'nın "Bireysel İnternet Giriş" bölümünden yani resmi internet sitesinden giriş yapmaya çalışan vatandaşlarda işlem yapamıyor. Birçok kullanıcı "Ziraat Bankası mobil uygulaması çöktü mü?" sorusunun cevabını araştırırken, SMS doğrulama kodunun neden gelmediğini ve sorunun çözümü merak ediyor. Ziraat Bankası'nda 15 Şubat Pazartesi yaşanan sorunun teknik bir sorun kaynaklı olduğu düşünüyor. Bu süreçte bankadan resmi bir açıklama da henüz yapılmadı.

ZİRAAT BANKASI MOBİL UYGULAMA ÇÖKTÜ MÜ?

Ziraat Bankası'nda bugün yaşanan sorunun teknik bir problem olduğu düşünülürken, bankadan konuya ilişkin herhangi bir resmi açıklama gelmedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatma fındıklı
Fatma fındıklı - 3 ay Önce

Evet bende alamıyorum

Şaban öz
Şaban öz - 3 ay Önce

EMEKLİLERİN KREDİ BORÇLARIDA 6 AY ERTELENSİN

Ahmet çakıcı
Ahmet çakıcı - 3 ay Önce

Esm bende alamadım merak ve

Cengiz han gümüş
Cengiz han gümüş - 3 ay Önce

Rezalet bir bankacılık içerken mucrerisiyim bana sormadan promosyon kart hesablml yeniliyor belki ben başka bak anlatacağım ama ben bak ihanet etmem araştır mangal rica ediyorum l