12 bin liralık ayakkabıdan sonra bir AKP vekil de lüks mekandan çıktı

Youtuber Orkun Işıtmak farkına varmadan AKP'li Ravza Kavakcı'yı lüks bir restoranda yakaladı. Kavakçı'nın görüldüğü lüks mekanda tost bile 500 lira. AKP'li vekil Öznur Çalık da, Malazgirt'in 950. yıl anmalarının düzenlendiği Ahlat'a 12 bin liralık ayakkabıyla gitmişti.

12 bin liralık ayakkabıdan sonra bir AKP vekil de lüks mekandan çıktı

Türkiye’de yıllardır süren ekonomik sıkıntılar pandemi döneminde kendisini daha da gösterdi. Yüz binlerce insan işsiz kalırken binlerce dükkan ve şirket de kapanmak zorunda kaldı. Ancak AKP'li isimlerin, Saraya yakın olanların 4-5 yerden maaş aldığı ortaya çıktı. Bir taraf lüks içinde yaşarken bir tarafın ekmek bulmakta zorlanması tepki çekti. Bu tepki sokakta halka mikrofon uzatılınca bariz şekilde görülüyor. Bir AKP'li isim daha lüks içerisinde görüntülendi.

Z kuşağının yakından takip ettiği Youtuberlardan Orkun Işıtmak'ın "1Sonradan Görme" başlıklı son videosunda dikkat çeken bir isim kadraja girdi.

Işıtmak o videoda 5 liralık ve 500 liralık tostları deneyerek bir karşılaştırma yapıyordu.

Videoda 5 liralık tost için boğaz vapuruna binen Orkun Işıtmak, 500 liralık bir tost için ise lüks bir mekana gidiyor. 

Mekanın işletmecisi ve aşçısı Emircan Canatar her ne kadar 500 liralık tost satmadıklarını söylese de video için bir tost hazırlayacaklarını dile getiriyor.

Uzun uğraş sonucunda 500 liralık tost hazırlanıp Orkun Işıtmak ve arkadaşının önüne getirilirken AKP'li Ravza Kavakcı kadraja giriyor.

Kavakçı'nın 500 liralık tostun denendiği Nişantaşı’ndaki bir mekanda yemek yediği görülüyor. Haliyle bu durum sosyal medyanın da gündemine oturdu. 

İşte videoda Kavakçı’nın dahil olduğu o kare:

EĞİTİMİNİ DE İBB KARŞILAMIŞ

AKP milletvekili Ravza Kavakçı Kan’ın, ABD’de aldığı eğitimin masraflarının İBB tarafından karşılandığı ortaya çıkmıştı. Kavakçı’ya dolar üzerinden para ödendiği belirtilmişti.

HİÇ MERCEDES KULLANMADIM DEMİŞTİ AMA...

Kavakçı daha önce yaptığı bir paylaşımı unutup yalan söyleyince fena yakalanmıştı. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın bir kullanıcının tweetini alıntılayarak "Babam Giyimkent'teki restaurantı devredince dobloyu sattık, şu an yok." yazması üzerine Kavakcı, konuya dahil olmak istedi. 

Bu tweeti alıntılayarak "Eski kasa 1988-1990 model Broadway’den güzeli yok benim için..." yazan Kavakcı Kan'a takipçilerinden biri "Öyle olduğu için mi Mercedes'e biniyorsunuz?" diye sordu. Bunun üzerine Ravza Kavakcı Kan, hiç Mercedes araba kullanmadığını söylemişti.

Ancak daha önce Instagram hesabında Mercedes kullanırken bir videosunu paylaştığını unutan Kavakcı Kan'ın yalanı ortaya çıkmıştı. Yalanı ortaya çıkan Kavakcı Kan, herkesin kandilini kutlamakla yetinmişti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
EYT liler
EYT liler - 1 hafta Önce

Sayin erdogan bir yanlisiniz var gercek turemis cift dikisliler hemen yaninizdaymis.

şeyh
şeyh - 7 gün Önce

yalnız bunlar müslüman değiller, söyllemiyorlar ama gerçekten bunlar yahudiler, müslüman taklidi yapıyorlar sadece.

hasan tahsin
hasan tahsin - 7 gün Önce

böyle millete böyle yarrak az bile akp milleti götunden sikiyor millet diyorki daha yok bir kulagimin deligi göbegimin deligi kaldi diyor oda sikiyor

hasan tahsin
hasan tahsin - 7 gün Önce

kavakci poz atip tayyibe tercumanlik yaparken öburu 12 binlik ayakkabi giyerek o götu cakildakli millet poz atiyor götunde donu olmayan bu millet bi de cikmis aglyor aksenere kilicdarogluna dert yaniyor amina kodugumun milleti her kiyarim var diyene tuz bende deyip kosarken aksenere kemalr mi sordunuz sikilmis götun davasini yirtik amin davasini kime gördureceksiniz tayyip sarayda ejdersulu meyva icip karides yereken sen sikimi yiyon gidip yine tayyipre oy veriyon senin aklin yok götlek

h tahsin
h tahsin - 7 gün Önce

götlek millet kendine gel aklini kullanmazsan basina bok yagacak yine tayyibe oy verirsen mezarin bile avm yapacaklar