2 ay önce boşandığı eşini tabancayla öldürdü, aynı silahla intihar etti

Balıkesir’in Bandırma ilçesinde eski eşi Esra Altınkaynak’ı tabancayla vurarak öldüren Mustafa Akman aynı silahla yaşamına son verdi.

2 ay önce boşandığı eşini tabancayla öldürdü, aynı silahla intihar etti

Olay, saat 10.30 sıralarında Günaydın Mahallesi Kuruluş Caddesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, 52 yaşındaki Mustafa Akman, 2 ay önce boşandığı 37 yaşındaki Esra Altınkaynak’ı  sahibi olduğu kuaför dükkanına gittiği sırada takip etmeye başladı. Fırından ekmek alan Esra Altınkaynak, daha sonra iş yerinin olduğu sokağa girdi.

banner112
Bu sırada Mustafa Akman, Esra Altınkaynak’ı yanındaki tabanca ile alnından vurdu. Esra Altınkaynak kanlar içerisinde yere yığılırken, Mustafa Akman aynı silahla başına tek el at etti. Çevredekilerin ihbarıyla olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Mustafa Akman olay yerinde, Esra Altınkaynak kaldırıldığı Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hayatını kaybetti.

Koltuk döşemeciliği yapan Mustafa Akman’ın ilk evliliğinden bir çocuğu olduğu, ikinci eşi Esra Altınkaynak ile de 6 ay evli kaldıkları belirtildi. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER