Abdülhamit'in torunundan Atatürk'e hakaret

II. Abdülhamit'in torunu Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü hedef aldı, hakaret etti.

Abdülhamit'in torunundan Atatürk'e hakaret

Osmanlı padişahlarından II. Abdülhamit'in 4. kuşak torunu, Devlet-i Aliyye Ocakları Genel Başkanı Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu, Twitter hesabından skandal bir paylaşımda bulundu.

Paylaşımında Osmanlı padişahlarından Fatih Sultan Mehmed'i öven Osmanoğlu, isim vermeden Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e ima yoluyla hakarette bulundu.

"Dedem Fatih Sultan Mehmed Han İstanbulu besmele çekerek aldı, birileri gibi kafa çekerek değil.." ifadelerini kullanan Osmanoğlu'na tepkiler çığ gibi büyüdü.

YORUM EKLE
YORUMLAR
İsa dinç
İsa dinç - 2 hafta Önce

Fatih beslenme çekerek aldı deden kafa çekerek batırdı bakan süriyeliler afganlar gibi kaçtı unutma İngiliz

isimsiz
isimsiz - 2 hafta Önce

Bir başka deden olan Vahdettin de besmele çekerek mi verdi İstanbul'u.

Ftrx
Ftrx - 2 hafta Önce

Şu istiklal marşını yazan Mehmet Akif Ersoy senin dedemi niçin sevmezdi hiç düşündünmü saraydaki baykuşun torunu git araştır o deden nasıl zulüm yapmış halkına. Atatürk senin dedenin iş ortaklarını kovdu bu güzel vatandan cahil embesil

Hamdi Güngör
Hamdi Güngör - 2 hafta Önce

Öbür büyük dedesi de salya sümük İstanbul'u teslim ettiğini unutmuş!

Kic ağrin var!
Kic ağrin var! - 2 hafta Önce

istanbulu ingilizlerin kucağinda terk ettiniz. zibidi kic ağriniz cok , anliyorum!

Ş. Örüobalı
Ş. Örüobalı - 2 hafta Önce

Adam Atatürk dememiş ki, siz neden kafa çeken sözünü Atatürk diye yorumladınız? Atatürk'ün İstanbul'u almışlığı yok ki. İstanbul İngiliz işgali altındayken Ankara hükumetinin İngilizlerle bir savaşı olmadı. Lozan imzalandıktan sonra İngilizler kendileri İstanbul'dan gitti. Açın az tarih okuyun.

Türker
Türker - 2 hafta Önce

Erdoğan'ın karşısında Cumhurbaşkanlığına aday olsa oyumu vereceğim bir kimsedir.

H. Yeldoksan
H. Yeldoksan - 2 hafta Önce

Atatürk'ün alkolik ve gay olduğu kendisinin kurdurduğu Türk Tarih Kurumu tarafından 1979 yılında yayımlanmış olan kitapta yazıyor.

Kitka
Kitka @H. Yeldoksan - 2 hafta Önce

Biraz terbiyeli olunuz terbiye adamınızı iyi kulanın atama pis laf edemesiniz aynısını atamın yerine iade ediyorum arşifleri iyi okuyun anlayın kimin ben hacı adamım edebimi edebim gibi söylerim şehidin arkasından yalan etamasınız ALLAH her şeyi iyi bilir