Adnan Bulut'un reyting ölçümleri çıkışı gündeme bomba gibi düştü

KRT Genel Müdürü, gazeteci Adnan Bulut Türkiye'deki reyting ölçümlerine isyan etti. Gazeteci Bulut'un çıkışı gündeme bomba gibi düştü. "Tv izlenme ölçümleri üzerinden Türkiye’ye operasyon çekiliyor. Bu operasyon KRT ve Tele1’i hedef alan hem ticari hem siyasi bir çalışmanın sonucu" diyen Bulut'un açıklamaları kısa sürede bir sürü internet sitesinde haber oldu, canlı yayında Bulut'un açıklamalarını duayen isim Uğur Dündar ve usta gazeteci Zafer Arapkirli değerlendirdi. Dündar, "Seçimlere dönük bir siyasi mühendislik olduğu kanısındayım" dedi.

Adnan Bulut'un reyting ölçümleri çıkışı gündeme bomba gibi düştü

KRT Genel Müdürü, gazeteci Adnan Bulut, televizyon izlenme ölçümleri üzerinden Türkiye’ye operasyon çekildiğini belirtti.

Konunun üzerine Tele1 Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ ile araştırma yaptıklarını ifade eden Adnan Bulut, şu açıklamayı yaptı: 

“TV izlenme ölçümleri üzerinden Türkiye’ye operasyon çekiliyor.Bu operasyon KRT ve Tele1’i hedef alan hem ticari hem siyasi bir çalışmanın sonucu.Bizi yıpratarak,yaşayamaz hale getirerek Türkiye’de istedikleri gibi at oynatacaklarını sanıyorlar. @merdanyanardag ile işin peşindeyiz

İktidara yanlamış bir tv kanalı bir haftada izlenme oranını yüzde 1000 (yanlış okumadınız BİN) artırıyor. Bizim gündem yaratan, tartışılan programımız 0 (sıfır) izleniyor. Bunu izah edemezsiniz. İpliğinizi pazara çıkaracağız.”

İşte o mesajlar:  


MEDYATERAPİ'DE MASAYA YATIRILDI

Bulut'un açıklamaları kısa sürede bir sürü internet sitesinde haber oldu, canlı yayında Bulut'un açıklamalarını duayen isim Uğur Dündar ve usta gazeteci Zafer Arapkirli değerlendirdi. 

"SEÇİMLERE DÖNÜK SİYASİ MÜHENDİSLİK"

Dündar, yaşananları seçimlere dönük bir siyasi mühendislik olarak nitelendirdi, şunları söyledi:

Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2021, 19:00
YORUM EKLE