Adnan Bulut yazılarıyla artık Cumhuriyet'te

KRT TV ekranlarında yayınlanan Şimdiki Zaman programında Cumhuriyet Gazetesi Yazarı Prof. Dr. Barış Doster, KRT TV Genel Müdürü Adnan Bulut'un Cumhuriyet gazetesi için yazılar kaleme almaya başlayacağını duyurdu.

Adnan Bulut yazılarıyla artık Cumhuriyet'te

KRT TV ekranlarında yayınlanan Şimdiki Zaman programında her hafta olduğu gibi Türkiye'nin gündemi etkili bir şekilde ele alındı. Gazeteci Gürkan Hacır'ın moderatörlüğünde yayınlanan programa Dünya Gazetesi Yazarı Zeynep Gürcanlı, Cumhuriyet Gazetesi Yazarı Prof. Dr. Barış Doster, Korkusuz Gazetesi Yazarı Barış Yarkadaş ve Prof. Dr. Mithat Baydur konuk oldu.

Şimdiki Zaman canlı yayınında Cumhuriyet Gazetesi Yazarı Prof. Dr. Barış Doster bir duyuruda bulundu. Doster, KRT TV Genel Müdürü, gazeteci Adnan Bulut'un Cumhuriyet Gazetesi'nde köşe yazarlığı yapmaya başlayacağını ilk kez canlı yayında açıkladı. Doster, "Cumhuriyet'in ikinci sayfa yazarları arasında artık sevgili Adnan Bulut da var" ifadelerini kullandı.

'BÜYÜK ŞEREF, BÜYÜK SORUMLULUK'

Gazeteci Bulut, konuya ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Cumhuriyet’te yazmak onuru benim için çok kıymetli. Cumhuriyet Gazetesi biz Atatürk devrimcilerinin muazzam anıtıdır. Büyük şeref, büyük sorumluluk" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2022, 00:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER