AKP'li Dağ: ‘Barınamıyoruz’ diyen öğrencileri Allah’a şükür görmüyoruz

AKP Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, İzmir'de bir KYK yurdunu ziyaret etti. Dağ, ziyareti sırasında '‘Barınamıyoruz’ diyen öğrencileri Allah’a şükür görmüyoruz' açıklamasında bulundu.

AKP'li Dağ: ‘Barınamıyoruz’ diyen öğrencileri Allah’a şükür görmüyoruz

AKP Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, İzmir’in Balçova ilçesi İnciraltı semtindeki KYK yurdunu ziyaret etti.

banner112
Dağ, “Bu sene başında yurtlarda yoğunluk söz konusu olsa da bakanlığımız kısa sürede çözüm ortaya koydu ve şu anda yurtlarımız tam kapasite çalışma içinde. ‘Barınamıyoruz’ diyen öğrencileri Allah’a şükür görmüyoruz” dedi.

'BARINAMIYORUZ' DİYEN ÖĞRENCİLERİ GÖRMÜYORUZ'

Öğrencilerin taleplerini en kısa zamanda yerine getireceğini söyleyen Dağ, “Bu yurt benim de öğrencilik döneminden bugüne İzmir’e üniversitelerimize hizmet veren bir yurt. Son dönemlerde çok güzel tadilatlardan geçti ve eski halinden çok farklı bir yüze kavuştu. Zaten bu memnuniyeti de öğrencilerimizin ifadelerinden de aldık. Bunun için de ben, İzmir il müdürümüze, KYK yurt müdürümüze ve bakanlığımıza teşekkür ediyorum. AKP iktidarları döneminde kredi yurtlara çok önem verdik ve birçok yurt hayata geçirdik. Bu sene başında öğrencilerin iki dönem gelmesiyle yurtlarda bir yoğunluk söz konusu olsa da bakanlığımız çok kısa sürede çözüm ortaya koydu ve şu anda yurtlarımız tam kapasite çalışma içinde. ‘Barınamıyoruz’ diyen öğrencileri Allah’a şükür görmüyoruz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER