AKP'li Melih Gökçek'in bir Ankapark yalanı daha ifşa oldu: 'Bunlar benim değil' demişti...

AKP'li eski Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Melih Gökçek'in 801 milyon dolara mal ettiği Ankapark'ta deforme olmuş olan dinozor figürlerine ilişkin söylediği 'Bunlar benim dinozorlarım değil, benimkiler sağlamdı. Mansur Yavaş kumpas kurdu' şeklindeki iddiasının asılsız olduğu ispatlandı. ABB tarafından basına servis edilen bir görüntüde, göreve geldiği 2019 yerel seçimlerinden önce katıldığı bir televizyon programında Mansur Yavaş'ın deforme olan dinozor figürlerini gündeme getirdiği ortaya çıktı.

AKP'li eski Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Melih Gökçek'in, Ankapark hakkında "Bunlar benim dinozorlarım değil, benimkiler sağlamdı, Mansur Yavaş kumpas kurdu" ifadeleriyle gösterdiği dinozorların yerel seçimlerin yapıldığı 2019'dan önce deforme olduğu ispatlandı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından basına servis edilen videoda Gökçek'in "Benimkiler sağlamdı" dediği dinozorların, 2019 yılında Mansur Yavaş tarafından bir televizyon kanalında gösterildiği ve buradaki görüntülerde de dinozorların deforme olduğu görülüyor.

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2022, 17:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER