AKP'li vekiller halkla tartıştı

Nevşehir'de yaptıkları bayramlaşma ziyaretinde AKP'li milletvekilleri, "Yıllardır biz de bu sevdadayız, sizden iyi sevdalıyız" diyen bir vatandaşla tartıştı.

AKP'li vekiller halkla tartıştı

Nevşehir’in Acıgöl ilçesine bayramlaşma ziyaretine gelen AKP milletvekilleri Yücel Menekşe ve Mustafa Açıkgöz, beklemedikleri bir tepkiyle karşılaştı.

Vekillerin ilçede AKP İl Başkanı Ali Kemikkıran ile AKP'li Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş'ın da eşlik ettiği ziyareti sırasında bazı yurttaşlar, taleplerini iletmek isterken karşılaştıkları muameleye kızdı.

Nevşehir'in yerel gazetesi CTHaber'de yer alan habere göre  , talebini dile getirmek isterken iteklendiğini belirten bir yurttaş, AKP'li milletvekillerine "Bu hareket nedir? Yıllardır bizde bu sevdadayız, sizden iyi sevdalıyız" diye tepki gösterdi. Yıllardır dile getirdikleri doğalgaz beklentilerinin bir türlü karşılanmaması nedeniyle de milletvekillerini eleştirdi.

AKP İl Başkanı Ali Kemikkıran "Bir kaygı, endişe olsa, eğer yapamayacak olsak buraya bu heyet komple gelmeyiz. Biz Allah için yapıyoruz” diyerek yurttaşı sakinleştirmeye çalıştığı görüldü. 

İşte o anlar...


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER