AKP'li Zeynep Gül Yılmaz'dan polise hakaret

AKP Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz'ın Türk polisine "şerefsiz" görüntüler ortaya çıktı.

AKP'li Zeynep Gül Yılmaz'dan polise hakaret

Mersin Erdemli'de aracı durdurulan AKP Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz'ın Türk polisine hakaret ettiği görüntüler ortaya çıktı. 

"BANA ADINI VERİR MİSİN ŞEREFSİZ"

Görüntülerde Zeynep Gül Yılmaz'ın trafik polisine "Uzaklaş, içeriye çemkiriyorsun. Tükürük geliyor içeriye. Senin adın ne, kim ihbar ediyor arabamı. Böyle terbiyesizlik mi olur. Ne zaman Erdemli'ye gelsem bu pislikle uğraşıyorum. Bana adını verir misin sen. Şerefsize bak" dediği görüldü.  

Olayı daha önce gündeme getiren CHP'li Ali Mahir Başarır, AKP'li Zeynep Gül Yılmaz'ın olayı yalandığını ifade ederek şunları söyledi:

Mersin Erdemli'de bir polis uygulaması sırasında Mersin AKP Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz iki polisimize hakaret etmişti.

Bu milletvekili bu anları yalanladı. İki polisimiz açığa alındı. Bugün bir utanç görüntüsünü, AKP'nin gerçek yüzünü göreceksiniz. Evet, üzülerek söylüyorum AKP'li vekil Türk polisine "şerefsiz" ifadelerini kullanıyor. Arabamdan uzak dur tükürüklerin geliyor diyor. Mersin'in Erdemli ilçesi için "Her geldiğimde bu pislikle karşılaşıyorum" diyor. Buradan Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya sesleniyorum. Bu görüntülerden utanmayacak mısınız. Herhangi bir partili söyleseydi dünyayı yıkmıştınız. Yandaş basınınız linç etmişti. Şerefli Türk polisine "Şerefsiz" diyen bu vekil için ne yapacaksın Erdoğan" dedi.  

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sünepelik
Sünepelik - 1 ay Önce

Bu ülkenin gencleri seni o koltukdan kanirta kanirta kaldiracak!

Serefsizler arabadami ,   disardakilermi?
Serefsizler arabadami , disardakilermi? - 1 ay Önce

biz milletin hizmetkariyiz diyenlerin geldigi nokta bu ! Milletin ödedigi vergilerden maas al ve onlara serefsiz de. Acaba serefsizler hangi tarafda?

KRİTİK
KRİTİK - 1 ay Önce

Hiçmi bir şey denmeyecek bu polise. Sanki polislerde sütten çıkmış ak kaşık. Millett usandı bu ŞEREFLİ TÜRK POLİSİ, MAHKEMESİ,........ Lafından. Hakime, savcıya, polise, jandarmaya mı bir sivil bir şey dedimi, iktidar - muhalefet kendi mşrebine göre, başlıyor vay efendim şerefli türk....... e şunu dendi.

Arkadas
Arkadas @KRİTİK - 4 hafta Önce

Burada bu akp li kadinin kendisini kanunlarin üzerinde görmesi, görevliye hakaret etmesi.
Türk polisinin gariban halka zulmünü herkes biliyor, tabii cok söylenecek sey var ama burada bu akp li kadinin kendisini dokunulmaz tanri gibi görmesi!
Bu poliste insalah bu yasadiklarindan sonra akli basina gelir.

haydan alev
haydan alev - 1 ay Önce

kadın acayip bir şey ya o ne surat öyle polis'e hakaret ediyor resmen ve korkutuyorlar şoförüyle bbirlikte devleti vekilsen vekilsin ne yani tüm kuralları çiğneme hakkı verir mi bu ssana ama bir kanun çıkardı bunlar vekil arabası trafik cezası yemiyor gerçekten bu kanunu çıkardılar.

şeyh
şeyh - 1 ay Önce

çok şımardınız müslüman partisi bu ne azmışlık, sor neyse cezam de bu azmış müslüman bunlar ya.