AKP Milletvekili Rümeysa Kadak'ın sahur arkadaşları ifşa oldu 

Jahrein kullanıcı adlı eski Twitch yayıncısı Ahmet Sonuç, AKP İstanbul Milletvekili Rümeysa Kadak'ın sahur organizasyonuna katılanların kim olduklarını açıkladı.

AKP Milletvekili Rümeysa Kadak'ın sahur arkadaşları ifşa oldu 

Jahrein kullanıcı adlı eski Twitch yayıncısı Ahmet Sonuç, AKP İstanbul Milletvekili Rümeysa Kadak'ın takipçileri ile sahur yaptığı yemeğe ait fotoğrafı eleştirmesi tartışmanın fitilini ateşledi.

Jahrein, "Sosyal medyadan davet edilen rastgele 25 kişi olduğuna inananlar için elimde satılık bir köprü var" demesi üzerine ikili, Twitter'dan birbirine girdi. 

AKP İstanbul Milletvekili Rümeysa Kadak, Twitter'dan yaptığı paylaşımda sosyal medyadan davet ettiği 25 kişiyle Çengelköy'de sahur yaptığını açıkladı.

Jahrein'in Tweeti eleştirel bir şekilde alıntılaması üzerine ikili arasında gerginlik yaşandı.

"İNANANLAR İÇİN ELİMDE SATILIK BİR KÖPRÜ VAR"

Rümeysa Kadak'ın takipçileriyle beraber yaptığı sahur paylaşımına "Bu arkadaşların sosyal medyadan davet edilen rastgele 25 kişi olduğuna inananlar için elimde satılık bir köprü var" diyen Jahrein, tartışmanın fitilini ateşledi.

RÜMEYSA KADAK: DİKKAT ÇEKMEK İÇİN TWEET ARADIĞINI DÜŞÜNECEĞİZ

Jahrein'in paylaşımına karşın ise Rümeyse Kadak, "Biraz daha zorlarsan dikkat çekmek için sürekli sayfa yenileyip cevap yazacak tweet aradığını düşüneceğiz" sözlerine yer verirken kapısının Jahrein'e her zaman açık olduğunu da not düştü. 

RÜMEYSA KADAK'I YAYINLARINA DAVET ETMİŞTİ

Jahrein ve Rümeysa Kadak arasındaki gerginliğin devam etmesi üzerine 20 kere Twitch yayınına çağırdığı halde kontağı Kadak'ın kestiğini belirten Jahrein, "Sahte samimiyet işini büyüklerinden iyi öğrenmişsin Rümeysa. Tebrik ederim" sözlerine yer verdi.

"SANA OLUMLU DÖNÜŞ YAPTIĞIMI HATIRLAMIYORUM"

Rümeysa Kadak "Yayın daveti için yazdığını kabul edeceğini beklemiyordum. Söz verdiğim Twitch yayıncıları oldu ama sana olumlu dönüş yaptığımı hatırlamıyorum" dedi. 

JAHREIN SAHURA KATILANLARIN KİM OLDUĞUNU AÇIKLADI

Bu tartışmadan sonra bugün Jahrein, sahura katılanların kimler olduğunu tek tek inceledi ve açıkladı. 

Katılan gençlerin TÜGVA ve AKP’ye yakın olduklarını dile getiren Jahrein yaptığı paylaşımlar sonrasında, Mina Kahraman isimli kadının kendisini “gavur” ve “it”  diye tehdit ettiğini de açıkladı.  

İşte o sıralı tweet dizisi: 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER