AKP'li Aydemir: İstasyonlarda kuyruk yok, araç fazla

AKP Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, akaryakıt istasyonlarındaki kuyruklar ile ilgili bir soruya, "Zamlarla ilgili kuyruk yok, Kuyruk nereden kaynaklanıyor biliyor musun? Araç sayısı fazla ondan kaynaklı" yanıtını verdi.

AKP'li Aydemir: İstasyonlarda kuyruk yok, araç fazla

AKP Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, TBMM Plan Bütçe Komisyonu'ndaki görüşmelerin ardından Meclis'te açıklamalarda bulundu.

Bir gazetecinin "Akaryakıt zamları sonrası benzin istasyonlarında oluşan araç sıralarıyla ilgili bir değerlendirmeniz olur mu?" sorusuna yanıt veren Aydemir şunları söyledi:

"Zamlarla ilgili benzin istasyonlarında bir kuyruk yok arkadaşlar. Kuyruk nereden kaynaklanıyor biliyor musun? Bunu ben Plan Bütçe Komisyonunda bir iki defa daha altını çizerek söyledim. Araç sayısı fazla ondan kaynaklı. Bunu ara ara o resimleri gösterip sanki efendim zamlardan kaynaklı kuyruk varmış gibi göstermeye çalışan özellikle trol medyada bir kesim var. Onların aktarımıdır bu. Dolayısıyla böyle bir şey yoktur diyorum."

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2021, 11:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Defolun lan gavatlar
Defolun lan gavatlar - 6 gün Önce

Eeee öyle ya, Refah icinde olan halk parasini nereye harciyacagini bilemedigi icin her aile 5 arac almis . tabi hepsi birden benzinlige gderse kuyruk olusur. ???$??!
Lan bu gavatlar ne iciyorlarki böyle beyin yakan aciklamalar yapiyorlar!

Dürzü ucmuş
Dürzü ucmuş - 6 gün Önce

Ne kadar cok maaş o kadar az şeref ve onur