Akşener'den AKP'li vekillere: Başkanlarına karşı duydukları gıcıklığı bize döktüler

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan'ın, 'Daha 2023 seçimlerinde adaylarının kim olduğu belli değil' sözlerine yanıt verdi. Akşener, 'Bizim adayımız, Millet İttifakı’nın adayı 13. Cumhurbaşkanı olacak' dedi.

Akşener'den AKP'li vekillere: Başkanlarına karşı duydukları gıcıklığı bize döktüler

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı ziyaret etti. Akşener, ziyaretin ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Meral Akşener’e 2017 yılında öldürülen PKK’lı teröristle fotoğrafı çıkan HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel ile ilgili Meclis’e gönderilen tezkere soruldu…

Tavırlarının net olduğunu açıklayan Akşener, “Benim arkadaşlarım bu fezlekeye evet diyecek. İYİ Parti’nin tutumu teröre yataklık konularında açık ve nettir” ifadelerini kullandı.

Akşener'in konuşmasından satır başları:

Sayın Erdoğan’ın bu konuyla ilgili dediği bir şey de yok. Kimsenin bir laf etmediğine dair söylemleri çok ilginç. Sanki Sayın Başkanlarına karşı duydukları gıcıklığı bize döktüler.

'ERDOĞAN VE ARKADAŞLARI KANDAN, ÖLÜMDEN BESLENİYORLAR'

Biz açılım sözlerine karşı çıkmış insanız. Sayın Erdoğan ve arkadaşları kandan, ölümden besleniyorlar.

2010 yılında çok ilginçtir bir Kürt öğrencimin aramasıyla o meşhur çadır mahkemelerinde teröristler mahcup olmasın diye Atatürk’ün ve Türk bayrağının mahkemelerden çıkarıldığını söylemişti.

Çadır mahkemeleri, Megri Megri şarkılar, lahmacun ısmarlayan valiler, hem de tam 29 Ekim’de ABD bayraklarıyla geçen peşmergeler, şimdi gelelim bugüne Semra Güzel milletvekilinin fezlekesi gelecek.

Ne zaman AK Partililer haldır haldır bağırdılar hiçbir şey olmaz. Benim arkadaşlarım bu fezlekeye evet diyecek.

İYİ Parti’nin tutumu teröre yataklık konularında açık ve nettir. Burada sorunumuz yok, umarım rahatlamışlardır.

banner112
Fakat şimdi o Atatürk ve Türk bayrağını çıkarma emrini veren siyasetçiler. PKK ile masaya oturanlar.

Dün olumlu görülen tüm işler bugün olumsuz ise o zaman dün bu kararları veren herkese fezleke verilmesi gerek.

Kendilerine dair bazı zorluklar var belediyeye dair çözülmesi gereken. Çünkü büyük bir fakirlik başladı Türkiye’de.

Onlara yönelik taleplerini bizzat kendim ileteceğimi söyledim kendilerine. O yüzden geldik.

Hem bu sizinle paylaştığım konuları sayın başkana ilettim hem de Ankara’ya dair yaptıklarını ve yapacaklarına dair çok güzel projeler, hizmetler öğrendik ziyadesiyle memnunuz.

Şimdi Genel Merkez’e gideceğiz. Huzurlarınızda kendisine teşekkür ediyorum.

Hem belediye başkanlığında gösterdiği ayrımcılık yapmadan, oy vermiş vermemiş bakmadan somut hizmetleri, sosyal devletin yapması gerekenleri sosyal belediyecilik çerçevesinde yaptıkları hizmetleri öğrenmekten büyük mutluluk duydum.

ERDOĞAN’IN ‘ERDİRNE’DEKİ İMRALI’DAKİNE HESAP VERECEK’ ÇIKIŞINA CEVAP

Türkiye bir hukuk devletiyse, terörden yargılanmış ve terörist başı tanımıyla İmralı’da cezasını çeken bir şahıs ve yine terör suçlamasıyla Edirne’de bir kısım mahkemesi devam eden bir şahıs…

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı sayın Erdoğan hukuki olarak ne olup bittiğini anlatmakla görevli olan Erdoğan, mektup arkadaşı Abdullah Öcalan’la Selahattin Demirtaş arasındaki bir hesaplaşmayı söyleyebiliyor. En hafif deyimiyle ayıptır, bu da bir fezleke konusudur.

ERDOĞAN’IN 'ADAYLARI BELLİ DEĞİL’ AÇIKLAMASI

Çok merak ediyorlar da kendisinin de adaylığı belli değil. Ben onun ağzından duymadım aday mıdır değil midir. Bizim adayımız, Millet İttifakı’nın adayı 13. Cumhurbaşkanı olacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
sarayli kuduruyor!
sarayli kuduruyor! - 8 ay Önce

sarayli neron secimlerde muhalefete yütülecek, işte bu yüzden yussuf yussuf oluyor, kime nerede saldiracagi belli degil . imrali eyaletinin tuvalet başkani bebek katilinin elcisi olarak karşimiza cikan sarayli demirtaşada catti, artik korkudan agzi köpürmeye başladi, şuuru zaten pert olmuş !

Menderes YILDIRIM
Menderes YILDIRIM - 8 ay Önce

Muhalefet Tayyip Beye; "SEN NEDEN DAHA (Halen) ADAYLIĞINI AÇIKLAMIYORSUN" diye sormuyor? Muhalefet olarak Tayyip Beye Haydi Artık Yeter, Çık Yapılacak olan İlk Seçimde Cumhurbaşkanlığına ADAYIM de demiyor? Acaba NEDEN? Kimden KORKUYOR? Muhalefet Hep Sorulara Muhatap Oluyor? Muhalefet Olarak Soru Sorarak Gündemi Belirlemiyor? Saygılarımla

Menderes YILDIRIM
Menderes YILDIRIM - 8 ay Önce

Haber de; "İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı ziyaret etti. Akşener, ziyaretin ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı." deniliyor. Meral Hanım Mansur Beyi ziyaretiniz olumlu, ancak daha fazlası gerekiyor. KİMLER mi? A. Türkeş' in Hanımı Seval Hanım ve Oğlu Ahmet + Kızları + Damatları + Eski Milletvekilleri Eski Ülkü Ocakları Başkanları + Kısaca Devlet Beyin ve Gazabına uğramış ve MHP den, Ülkü Ocaklarından kopartılmış olan tüm Eski MHP ve Ülkücüler. Dahası mı? Öyle bir TOPLANTI yapın ki, Bu Kişiler İYİ Partiye, DESTEK AÇIKLAMASINDA BULUNSUNLAR. Öyle Bir MİTİNG yapın ki, BİRİLERİ etrafında yiyecek kimse kalmadığı için KENDİSİNİ YESİN, BİTİRSİN. Saygılarımla

SIRADAKİ HABER