Akşener'den Erdoğan'ın Öcalan açıklamasına: Allah muhabbetinizi artırsın  

İYİ Parti lideri Meral Akşener Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın canlı yayındaki "Öcalan’ın Demirtaş’ın oradan vermiş olduğu mesajlardan rahatsız ortada bir gerçek" sözlerine tepki gösterdi. Akşener, 

Akşener'den Erdoğan'ın Öcalan açıklamasına: Allah muhabbetinizi artırsın  

Erdoğan, katıldığı programda kendisine sorulan,”İmralı Demirtaş’ın açıklamalarından rahatsız dediniz. Devletin elinde böyle bir bilgi mi var?” sorusuna “Var ki söylüyorum” şeklinde cavap verdi.

Erdoğan "Abdullah Öcalan'a sormak lazım. Öcalan'ın, Demirtaş'ın oradan verdiği mesajlardan rahatsız olduğu, ortada bir gerçek. Terör Örgütü PKK Elebaşı'nı (Öcalan) bırakacak tek bir iktidar olur, o da HDP'nin içinde olduğu zillet ittifakı iktidara gelirse böyle bir şey olur. HDP'nin terörist elebaşıyla ilgili heykelini dikeceğiz vaadlerini hatırlayın. Bu hanım (Akşener) zihnindekini ifade etmiştir, zillet ittifakındaki HDP'ye verdiği sözler aklına gelmiş olacak ki, terörist başının salıverileceğini zannediyor" dedi. 

banner112
AKŞENER'DEN TEPKİ 

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener de, sosyal medya hesabından Erdoğan'ın açıklamalarına "Allah muhabbetinizi arttırsın" sözleriyle tepki gösterdi.  

YORUM EKLE
YORUMLAR
ZAFER PARTİSİ Uçurumdan Önceki Son Çıkıştır ! Ümit Özdağ https://www.youtube.com/watch?v=bx0AR901VeQ
ZAFER PARTİSİ Uçurumdan Önceki Son Çıkıştır ! Ümit Özdağ https://www.youtube.com/watch?v=bx0AR901VeQ - 4 ay Önce

ZAFER PARTİSİ Uçurumdan Önceki Son Çıkıştır ! Ümit Özdağ
https://www.youtube.com/watch?v=bx0AR901VeQ

SIRADAKİ HABER