Atatürk düşmanı AKP'li Tuğrul Selmanoğlu'ndan akla ziyan açıklama

Atatürk'e yönelik skandal sözleri ve lüks otomobil tutkusuyla bilinen AKP'nin sosyal medya savunucusu Tuğrul Selmanoğlu, akla zarar açıklamalarına bir yenisini ekledi.

Atatürk düşmanı AKP'li Tuğrul Selmanoğlu'ndan akla ziyan açıklama

AKP iktidarının izlediği sığınmacı politikası sonucu elini kolunu sallayarak Türkiye'ye giren yabancı uyruklu kaçakların neden olduğu krizler gündemden düşmüyor. Sığınmacıların karıştığı gasp, taciz, kavga vb. olaylarını sonu gelmiyor.

Gündemden düşmeyen sığınmacı krizine AKP kanadından akla ziyan açıklamalar da peş peşe geliyor. Bu açıklamalardan biri de Atatürk'e yönelik skandal sözleri ve lüks otomobil tutkusuyla bilinen AKP'nin sosyal medya savunucusu Tuğrul Selmanoğlu'ndan geldi.

Twitter'dan paylaşım yapan Selmanoğlu şu ifadeleri kullandı:

"Bünyesinde 56 ırkı barındıran 3 kıtaya yayılan İmparatorluk nerede, gelen 3 milyon mültecinin kendisini istila edeceğini zanneden bu avanaklar nerede...
Nasıl da küçültmüşler bizi..." 

banner112

TUĞRUL SELMANOĞLU KİMDİR? 

Beyaz TV ekranlarında Suriyeliler sorununun konuşulduğu programda Tuğrul Selmanoğlu, konuyu Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e getirerek, Atatürk için 'mülteci' demişti. Başka bir açıklamasında da "Bu millet 650 TL ile de yaşar" deyip Jaguar arabasıyla ortaya çıkan Selmanoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı AKP yanlısı açıklamaları ile sık sık gündeme geliyor.  

 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER