Babacan'dan Erdoğan'a 'boş teneke' yanıtı

Ali Babacan'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "Boş teneke" sıfatına cevap geldi. Babacan, "Madem öyle niye 13 yıl çalıştınız?" diye sordu.

Babacan'dan Erdoğan'a 'boş teneke' yanıtı

Siirt'te miting düzenleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'ı sözleriyle hedef almıştı. Babacan'a, "Boş teneke" şeklinde sıfat takan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a cevap geldi geldi. 

banner112
Partisinin 1. Esenyurt İlçe Kongresinde konuşan Babacan, "Madem öyle niye 13 yıl çalıştınız?" şeklinde soru yöneltti.

Babacan, Erdoğan'a şu şekilde yanıt verdi:

"Kendisiyle çalıştığımız yıllarda arkasından gitmedim, yanınızda yürüdük. Yanlış yola girince ben gelmiyorum, size müsaade dedik. Hepten yanlışa girince de bize müsaade dedik. Bana boş teneke demiş dün. Yahu siz niye 13 yıl boş tenekeyle çalıştınız? Cumhuriyet tarihinin en çok bakanlık yapılmış kişilerinden biriyim ben. İmzayı atan bendim diyor. Madem bir imzayla her istediğini yapıyorsun, hadi ekonomiyi düzelt, enflasyonu tek haneye düşür. Madem keramet imzada hadi bakalım! Ülkenin kötüye gidişinin altındaki imza sizin."

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yalaka ordugu firildaklar etrafinda
Yalaka ordugu firildaklar etrafinda - 2 ay Önce

Babacanin üzerine almasi hata, sarayli arap artiklarini bir arada tutmak icin onlara hitab etmis! Öküzlerden biri babacanin sordugu soruyu sorabiliyorlarmi? saraylinin etrafi saksakci yalaka dolu.