Bahar Feyzan KRT TV ile yeni program için anlaştı: Fikrini Söyle

KRT TV, her çarşamba ve cuma günleri yayınlanacak olan yeni programı 'Fikrini Söyle' için Bahar Feyzan ile el sıkıştı.

Bahar Feyzan KRT TV ile yeni program için anlaştı: Fikrini Söyle

TV100'de 'karşı Mahalle' adlı programın moderatörlüğünü yapan Bahar Feyzan kısa süre TV100'den ayrıldığını duyurmuştu.

KRT ile el sıkışan Feyzan, kanalda her çarşamba ve cuma günleri saat 21:00'da yayınlanacak olan "Fikrini Söyle" adlı programı sunacak.

BAHAR FEYZAN KİMDİR?

Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü'nden mezun oldu. New York'ta ekonomi üzerine yüksek lisans yaptı.1998-2001 yıllarında Tilmo Faktoring ve İlke Faktoring şirketlerinde müşteri temsilcisi olarak çalıştı.

Muhabirlik ile meslek hayatına başladı ve iş dünyasında önemli röportajlara imza attı. İlk olarak CNBC-e'de medyaya adım attı. Daha sonra Habertürk'e geçti ve orada 2 yıl çalıştı. Daha sonra NTV'ye geri dönerek ekonomi üzerine programlar ve röportajlar yaptı. Türkiye onu Brad Pitt ile yaptığı röportajla tanıdı. NTV'nin New York temsilciliği görevini yaptı.

2006 yılında Star TV'de Ana Haber Bülteni'ni sunmaya başlayarak bir yıl çalıştıktan sonra bu kanaldan ayrıldı. Daha sonra Kanal 24'te Moderatör Akşamüstü ve Tatlı Sert programlarını sundu. 2010 yılında TRT Türk'te Küresel Nabız programını sundu. Daha sonra tv8'de 50 Dakika ve Yaz Günlüğü programlarını sundu.

YORUM EKLE