Başkan Gökhan Yüksel’den, İYİ Parti'ye Tebrik Ziyareti

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, İYİ Parti Kartal İlçe Başkanlığını ziyaret ederek yeni İlçe Başkanı Fuat Onbaşılı ile yönetimini tebrik etti ve görevlerinde başarılar diledi. 

Başkan Gökhan Yüksel’den, İYİ Parti'ye Tebrik Ziyareti

Ziyarete Başkan Gökhan Yüksel ve İYİ Parti Kartal İlçe Başkanı Fuat Onbaşılı'nın yanı sıra; Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları, CHP'li Meclis Üyeleri, İYİ Partili Meclis Üyeleri, İYİ Parti Kadın Kolları Başkanı Gülseren Maral, İYİ Parti Kartal İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile İYİ Partliler katıldı.

Görüşme sırasında Fuat Onbaşılı ile bir süre sohbet ederek fikir alışverişinde bulunan Başkan Gökhan Yüksel sonrasında yaptığı konuşmada şunları dile getirdi: "Siyasi partiler, halkın refahını ve yaşam kalitesini artırmak, ülkede adaletli bir rejim hayata geçirmek için kurulmuş yapılardır. Bugün içinde bulunduğumuz koşullarda bunu söylemek mümkün değil. Soktaki vatandaşımızın, işçinin, emeklinin, köylünün, sanayicinin ve esnafın mutsuz olduğu ülkede huzur ve refah olmaz. Biz yöneticiler bunun bilincinde hareket ederek halkımıza elimizden gelen hizmeti sunacağız."

Başkan Gökhan Yüksel’in konuşmasının ardından nazik ziyaretinden duyduğu memnunyeti dile getiren İYİ Parti Kartal İlçe Başkanı Fuat Onbaşılı ise, “Başkan
Gökhan Yüksel, Kartal’da herkesin sevgisin kazanmış bir Belediye Başkanıdır. Kendsinin ilçe teşkilatımıza
yapmış olduğu ziyaretten dolayı onur ve mutluluk duyuyoruz” dedi.

Ziyarete ait görüntüler:

YORUM EKLE