BBP'den ters kelepçe ile gözaltına alınan başkanı için tuhaf açıklama

BBP Ordu İl Kadın Kolları Başkanı Fatma Yümlü, Ünye'de sosyal medya yayını yapan bir kanalda hükümete yönelik eleştiride bulunduktan sonra gözaltına alınmasına BBP'den ilginç bir açıklama geldi.

BBP'den ters kelepçe ile gözaltına alınan başkanı için tuhaf açıklama

Büyük Birlik Partisi (BBP) Ordu İl Kadın Kolları Başkanı Fatma Yümlü, Ünye ilçesinde YouTube üzerinden yayın yapan bir televizyon kanalına konuk oldu.

Yümlü, yayında hükümeti sert sözlerle eleştirmesinden 2 gün sonra iş yerine gelen 6 polis tarafından ters kelepçeyle gözaltına alındı. Yayında, Sedat Peker'in ifşaatlarına ilişkin de konuşan Yümlü, ''Anlattıkları doğru da olmamış olabilir. Şu an bütün savcı, hakim, vali, kaymakam ayırmaksızın amir olarak söylüyorum, hiçbiri sürgün korkusu yüzünden konuşamıyor'' demişti.

'MAZERET KABUL EDİLEMEZ'

Olayın basında geniş yer bulmasının ardından yazılı açıklamada bulunan BBP "yaşanan olayın bağlamından koparıldığını" öne sürdü.

Polis memurlarının haddini aşan davranışlarının kabul edilemeyeceği belirtilen açıklamada “Fatma Hanım’ın olay sürecinde partideki görevini ve parti kimliğini paylaşmamış olması da mazeret olarak kabul edilemez” denildi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
EY YÜCE ATATÜRK'ÜN KUTSAL TÜRK MİLLETİ AYAKLAN ! TÜM BU AK-LÂNETİ, BOP'ÇU RECEP'İN VE TÜM ALÇAK-SOYSUZ SİYASİLERİN VATANHAİNLİĞİNİ, KUTSAL TÜRKİYEM'İN SATIŞINI, DEVLET SOYGUNUNU, DOĞAYA-İNSANA-CANLIYA SÖMÜRÜYÜ, ZENGİNLİKLERİMİZİN PEŞKEŞİNİ
EY YÜCE ATATÜRK'ÜN KUTSAL TÜRK MİLLETİ AYAKLAN ! TÜM BU AK-LÂNETİ, BOP'ÇU RECEP'İN VE TÜM ALÇAK-SOYSUZ SİYASİLERİN VATANHAİNLİĞİNİ, KUTSAL TÜRKİYEM'İN SATIŞINI, DEVLET SOYGUNUNU, DOĞAYA-İNSANA-CANLIYA SÖMÜRÜYÜ, ZENGİNLİKLERİMİZİN PEŞKEŞİNİ - 4 hafta Önce

EY YÜCE ATATÜRK'ÜN KUTSAL TÜRK MİLLETİ AYAKLAN ! TÜM BU AK-LÂNETİ, BOP'ÇU RECEP'İN VE TÜM ALÇAK-SOYSUZ SİYASİLERİN VATANHAİNLİĞİNİ, KUTSAL TÜRKİYEM'İN SATIŞINI, DEVLET SOYGUNUNU, DOĞAYA-İNSANA-CANLIYA SÖMÜRÜYÜ, ZENGİNLİKLERİMİZİN PEŞKEŞİNİ, UÇKUR-KASET PEZEVENKLİĞİNİ, TÜM BU REZİL AHLÂKSIZLIĞI, PİSLİK MAFYOZ SUÇ DÜZENİNİ SONSUZA KADAR BİTİR ! .. BEN ATATÜRK'ÇÜYÜM, BABAM OLSA YAKARIM ! YOK OLUYORUZ ULAAAN ! :((