Binali Yıldırım’ın oğlu Erkan Yıldırım şikayetçi olmuştu... Sedat Peker hakkında flaş gelişme

Sedat Peker’in, Binali Yıldırım’ın oğlu Erkan Yıldırım’a yönelik iddialarına ilişkin “sesli, yazılı veya görüntülü iletiyle alenen hakaret” ve “iftira” suçlarından 6 yıl 4 aya kadar hapis cezası istemiyle yargılandığı davada, yakalama kararı çıkarıldı.

Binali Yıldırım’ın oğlu Erkan Yıldırım şikayetçi olmuştu... Sedat Peker hakkında flaş gelişme

Sözcü'den Sevgim Begüm Yavuz'un haberine göre, suç örgütü lideri Sedat Peker’in, Binali Yıldırım’ın oğlu Erkan Yıldırım’a yönelik iddialarına ilişkin “sesli, yazılı veya görüntülü iletiyle alenen hakaret” ve “iftira” suçlarından 6 yıl 4 aya kadar hapis cezası istemiyle yargılandığı davada, yakalama kararı çıkarıldı.

AKP Genel Başkanvekili Binali Yıldırım'ın oğlu Erkam Yıldırım'a yönelik sözleri sebebiyle Sedat Peker hakkında, "hakaret" ve "iftira" suçundan 1 yıl 3 ay 15 günden 6 yıl 4 aya kadar hapis istemiyle dava açılmıştı.

banner112
Soruşturma sonucunda hazırlanan iddianamede, Sedat Peker'in, YouTube hesabı üzerinden 23 Mayıs'ta yayınladığı videodaki konuşmada, yakın tarihte Kolombiya'da, yüksek miktarlı uyuşturucu maddenin yakalandığından bahsettiği, ayrıca müşteki Erkam Yıldırım ile ilgili de beyanları olduğu anlatıldı. Söz konusu konuşmanın içeriklerine de yer verilen iddianamede, müşteki Erkam Yıldırım'ın, avukatı Muhammed Gök aracılığıyla şikayetçi olması üzerine soruşturma başlatıldığı kaydedildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
TC ATATÜRK'ÜN MERMİLERİYİZ
TC ATATÜRK'ÜN MERMİLERİYİZ - 5 ay Önce

Kadın ve erkek orospuların, ibnelerin, pezevenklerin, sapıkların, tecavüzcülerin, uyuşturucu-müptelâlarının, dolandırıcıların, hırsızların, katillerin, teröristlerin, yalancıların, iftiracıların, riyakârların, kokuşmuşların, 1000 yüzlülerin, tarikatçıların, cemaatçıların, takunyalı-takiyyecilerin, çetecilerin, zırcahillerin, moronların, puştların, yağmacıların, talancıların, satılmışların, dönmelerin, ajanların, Siyonist BOP'çuların, KORKAK ve VATAN-HAYİNLERİNİN büyük ''ÂDEM'' olduğu bir ülkeden daha ne bekliyoruz ...ki ???

TC REVOLVER
TC REVOLVER - 5 ay Önce

ŞIIIT SEDO NE ZAMAN DÖNÜYON LANN ????

TC MORDÜNYALAR
TC MORDÜNYALAR - 5 ay Önce

SEDO'CUM; BU İBNE MÜZOLAR METAVERSE'İ DE MUSKA PAZARLAMAK İÇİN KULLANIR AQ !
YALANMIYIM ???? hehehe... hay s....m

Kadın ve erkek orospuların, ibnelerin, pezevenklerin, sapıkların, tecavüzcülerin, uyuşturucu-müptelâlarının, dolandırıcıların, hırsızların, katillerin, teröristlerin, yalancıların, iftiracıların, riyakârların, kokuşmuşların, 1000 yüzlülerin, tarikatçıları
Kadın ve erkek orospuların, ibnelerin, pezevenklerin, sapıkların, tecavüzcülerin, uyuşturucu-müptelâlarının, dolandırıcıların, hırsızların, katillerin, teröristlerin, yalancıların, iftiracıların, riyakârların, kokuşmuşların, 1000 yüzlülerin, tarikatçıları - 5 ay Önce

.

Abuzer
Abuzer - 5 ay Önce

Ne yani yalan mı b.k çuvalının ne özelliği var...

SIRADAKİ HABER