Boğaziçi Üniversitesi, 'kameraya' boğuldu...

Boğaziçi Üniversitesine rektör olarak atanması öğrenciler tarafından tepkiyle karşılanan Melih Bulu’nun ilk icraatı güvenlik kameraları ve kayıt cihazlarının bakım ve onarımı için ihale açmak olmuştu. Peyder pey Boğaziçi Üniversitesi kampüsleri güvenlik kameraları ile donatıldı.

Boğaziçi Üniversitesi, 'kameraya' boğuldu...

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan tarafından Boğaziçi Üniversitesine rektör olarak atanan eski AKP milletvekili aday adayı Prof. Dr. Melih Bulu, üniversitenin kampüslerindeki güvenlik kameralarının onarım ve bakımı için ihale açmıştı.

Boğaziçi Üniversitesi Kuzey, Güney, Kandilli, Kilyos, Uçaksavar, Hisar Kampüslerinde bulunan 573 kamera ile 39 kamera kayıt cihazının bakım ve onarımını yapacaktı. Kampüslere yeni güvenlik kameraları da yerleştirilmeye başlandı.

Boğaziçi Üniversitesi Dayanışmasının Twitter hesabından, "Kayyumdan polise dev hizmet: Kuzey Kampüs girişine bir kamera daha yerleştiriliyor. Kamerada bilmediğiniz ne göreceksiniz? 3 aydır kayyum rektöre ve polis tacizine karşı kesintisiz direnişteyiz!" denilerek şu fotoğraf karesi paylaşıldı:

YORUM EKLE