Çağlayan Adliyesi'nde intihar: 7. kattan atlayan kişi hayatını kaybetti

İstanbul'da bulunan Bakırköy Adliyesinde henüz kimliği belirlenemeyen bir kişi adliyenin 7. kattan atladı. Sağlık ekipleri kimliği henüz belirlenemeyen kişinin hayatını kaybettiğini tespit etti.

Çağlayan Adliyesi'nde intihar: 7. kattan atlayan kişi hayatını kaybetti

Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda 35 yaşındaki İbrahim Özkan yedinci kattan atlayarak intihar etti. Hastaneye kaldırılan Özkan, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Edinilen bilgilere göre, İbrahim Özkan, öğle saatlerinde bugün İstanbul Adalet Sarayı'nda 4. kattta bulunan İstanbul 56. Asliye Ceza Mahkemesindeki duruşmasına girdi. "Alkollü araç kullanarak trafik güvenliğini tehlikeye atmak" suçundan 4 ay 5 gün hapis cezasına çarptırılan ve hakkındaki hükmün açıklanması geri bırakılan Özkan, daha sonra 7. kata çıkarak Çocuk Ağır Ceza Mahkemesinin önüne geldi. Görgü tanıklarından elde edilen bilgiye göre, bir süre duruşma listesini inceleyen Özkan daha sonra aşağı atladı. Adliyenin -3'üncü katındaki atrium alanına düşen İbrahim Özkan, adliyede yapılan ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırıldı. Özkan hastanede yaşamını yitirdi.

Özkan'ın Yazar Seray Şahiner'in eşi olduğu öğrenildi.

YORUM EKLE