Çaresiz anne intihar etti

Haluk Levent, SMA'lı oğlunun tedavisi için uzun süredir kampanya düzenleyen anca gereken parayı toplayamayan anne Emine Kiraz'ın intihar ettiğini açıkladı. Levent, "Anneler intihar ediyor. Böyle olmayacak. Bir kaynak lazım" dedi.

Çaresiz anne intihar etti

Oğlunun tedavisi için uzun süredir kampanya düzenleyen ancak gerekli parayı toplayamayan Emine Kiraz’ın kendisini asarak yaşamına son verdiği öğrenildi.

Emine Kiraz’ın canına kıymadan önce hastanede tedavi görün oğluyla birlikte çekilen fotoğrafını, “Evladım ile çekildiğim son fotoğraf. Kokusuna hasretim benden ayrı yoğun bakım odalarında acı içinde. Bir anne olarak yalvarıyorum yardım edin. Ben evladımı kaybetmekten çok korkuyorum. Bu acıyı yaşadım bir daha yaşamaya dayanamam. Lütfen elimizden tutun sizlere ihtiyacımız var. Muzaffer evini özledi, annesini özledi, ailesini özledi. Bilmediği yerde bilmediği cihazlar içinde küçücük bedeni ile” notuyla paylaştı görüldü.

'ANNELER İNTİHAR EDİYOR'

SMA’lı hastalar için kampanyalar düzenleyen AHBAP Derneği Genel Başkanı, sanatçı Haluk Levent, Emine Kiraz’ın ölümünü sosyal medya hesabından “Annemiz çaresizlikten canına kıydı” ifadeleriyle duyurdu.

Haluk Levent, “İşin içinden çıkamıyoruz. SMA çocukları için TV programı dahi yaptım. Ama olmuyor. 2 milyon dolar toplandı Perşembe günü. Her hafta 1 çocuğumuzu kurtarırız diye düşündüm. Ama zaman yetmiyor. Anneler intihar ediyor. Böyle olmayacak. Bir kaynak lazım. Eksik olan 90 milyon dolar lazım” diyerek yetkililere seslendi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
dark angel
dark angel - 2 hafta Önce

saraya günde 8 milyon haracama yapıcakalrının bu yarucakları yardım etsinler 5 maaş verceklerine bu yarucakları versinler ama kanal istanbul yapaıcak para buluorlar bu olayınları tek sorumlusu hükmettir