Çavuşoğlu’nun yeğenine düğün töreni öncesi gelen hediyeler dudak uçuklattı

Görüntüleri Korkusuz yazarı, CHP'li eski vekil gazeteci Barış Yarkadaş paylaştı. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun yeğeninin düğün töreninden önce giden hediler dudak uçuklattı.

Çavuşoğlu’nun yeğenine düğün töreni öncesi gelen hediyeler dudak uçuklattı

Barış Yarkadaş, Twitter hesabından "Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun kızı İrem Çavuşoğlu’nun düğün töreni öncesi bir eve gelen kilolarca altınlık hediyeleri" paylaştı. Ancak görüntüler Çavuşoğlu'nun kızının değil yeğeninin düğününden önce olduğu anlaşıldı.

Yarkadaş’ın paylaştığı görüntülerde cam fanuslar içinde burma bilezikler, altın kolyeler ve çok sayıda mücevherin taşındığı görüldü.

Yarkadaş paylaşımında şu ifadeleri kullanmıştı:

“Maşallah; zenginlik böyle bir şey demek… Yıllar önce “Bir yüzüğüm var” diyen Recep Tayyip Erdoğan’ın Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun kızı Eylül İrem Çavuşoğlu’nun düğün töreni öncesi gelen hediyeler göz kamaştırdı. İrem Hanım ve eşi Sefa Koyuncu’ya mutluluklar diliyorum. Bunun gibi birkaç video daha var. Ama sanırım bu video da AKP’li yöneticilerin ve bakanların nasıl bir ihtişam içinde yaşadıklarını göstermesi açısından yeterlidir. Çeyiz ve hediye gösterimi için sergilenen törende çekilen diğer videoları yayımlamaya gerek yok sanırım.”

İşte Yarkadaş'ın paylaştığı görüntüler:

banner112
İşte Yarkadaş'ın ilk tweeti:

YARKADAŞ'TAN 2. PAYLAŞIM

Yarkadaş, ikinci paylaşımında düğünün Çavuşoğlu'nun kzının değil yeğeninin olduğunu söyledi. Yarkadaş şu paylaşımı yaptı:

AZ ÖNCE PAYLAŞTIĞIM VİDEOYU SİLDİM. ÇÜNKÜ, VİDEO ÇAVUŞOĞLU’NUN KIZININ DEĞİL YEĞENİNİN DÜĞÜNÜ ÖNCESİ ÇEKİLMİŞ. AİLE ÜYELERİ ARADI, ÖZEL BİR TÖRENİN YANSITILMASINDAN VE ÇAVUŞOĞLU İLE BAĞ KURULMASINDAN RAHATSIZ OLDUKLARINI, BAKANLA GÖRÜŞMEDİKLERİNİ SÖYLEDİLER. KAMUOYUNA SAYGIYLA…

Çavuşoğlu'nun yeğeninin CHP'li Gökhan Sipahioğlu ile evlendiği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2021, 17:32
YORUM EKLE