Cem Küçük'ten akılalmaz kıyas...

Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük, katıldığı bir televizyon programında Avrupa ile Türkiye'deki ekmek, doğalgaz, elektrik fiyatlarını kıyasladı. Cem Küçük, yaptığı kıyaslamada "Avrupa'da 1 ekmek ortalama 2 Euro. Biz 30 liraya ekmek mi satıyoruz Türkiye'de? Dünyanın hangi ülkesi doğalgaz, elektriğin yüzde 74'ünü karşılıyor. Bizde doğalgaz, elektrik... ama Avrupa'ya göre ucuz ” dedi.

Cem Küçük'ten akılalmaz kıyas...

Habertürk'de yayınlanan Hülya Hökenek'in sunuculuğunu yaptığı "Enine Boyuna" programına konuk olan Cem Küçük, ekonomide yaşanan krizle ilgili değerlendirme yaptı. Küçük, programda yaptığı değerlendirmede Avrupa ülkelerinin ekonomisiyle Türkiye'yi kıyasladı.

Almanya'da da ekonomik sıkıntıların olduğunu öne süren Küçük, değerlendirmesinde şunları söyledi: 

"Avrupa'da 1 ekmek ortalama 2 Euro. Biz 30 liraya ekmek mi satıyoruz Türkiye'de? Ben yazın ordaydım. Git gör insanların sıkıntısını, durumunu. Evsiz sayısına bir bak. Tabi ki büyük ekonomi. Tabi ki devasa, parası değerli, alım gücü kuvvetli ama... Dünyanın hangi ülkesi doğalgaz, elektriğin yüzde 74'ünü karşılıyor. Bizde doğalgaz, elektrik... ama Avrupa'ya göre ucuz." 

YORUM EKLE
YORUMLAR
yalakalikdan beyin denen bir sey kalmamis
yalakalikdan beyin denen bir sey kalmamis - 4 gün Önce

bu herife serefsiz diyecegim ama serefsizlere hakaret olur diye yazmiyorum.
Salakligin sinirinida kaldirdilar!
Bu herifi okutan ögretmenler mutlaka utanc icerisindelerdir!

şeyh
şeyh - 3 gün Önce

şeyhine sormuştur

Sahin
Sahin - 3 gün Önce

Bu embesile bir sorsalar avrupada asgari ücretle kaç ekmek alınıyor kaç depo yakıt alınıyor onları bir söylesin zeka özürlü feto yalakası aklımızla alay etmesin sepet kafali

Keko
Keko - 3 gün Önce

Kaçak saray soytarısı avrupada asgari ücretin kaç para olduğunu niye söylemiyorsun saraya palyaçoluk yapmayı bırak da biraz adam ol adam...