CHP'den çok konuşulacak Erdoğan videosu: Zorbalık mı nezaket mi?

CHP'nin resmi Twitter hesabından Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan'ın Meral Akşener'e "gelin hanım" diye hitap etmesi ile ilgili bir video yayınladı. Videoda, Erdoğan'ın sözleri ve Kılıçdaroğlu ile Akşener'in görüntüleri yer aldı.

CHP'den çok konuşulacak Erdoğan videosu: Zorbalık mı nezaket mi?

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan, İYİ Parti lideri Meral Akşener'in Rize'de uğradığı provokasyona sahip çıkmış, "Yine dua et ki gelin hanıma çok ileriye gitmeden ders verdiler. İkizdere yetmedi, Çayeli'ne gittin. Orada da gerekeni yaptılar. Daha neler olacak neler..." ifadelerini kullanmıştı.

Erdoğan'ın sözleri büyük tepki çekmişti. CHP'den konu ile ilgili bir video geldi. Erdoğan'ın, Akşener'e "gelin hanım" diye hitap eden sözlerinin yer aldığı video, "Bir tarafta zorbalık, diğer tarafta nezaket ve zerafet...
Karar sizin!"
diyerek yayınlandı.

Yayınlanan videoda,  İstanbul'un Fethinin 568. yıl kutlamalarında, Akşener'in ellerini masanın üstündeki dezenfektan ile temizlemek istediği, o esnada hemen yanında oturan Kılıçdaroğlu'nun, Akşener'e yardımcı olduğu görüntüler de yer aldı.

Erdoğan'ın görüntüsünün üzerinde, "Bir tarafta kadınları aşağılayan, bir parti liderine "gelin hanım" diye seslenip, tehdit etme cesareti olan bir zorba" ifadeleri yer alırken daha sonra Kılıçdaroğlu'nun Akşener'e dezenfektan sıktığı görüntüler geldi.

Bu sefer görüntülerin üzerine, "Bir tarafta kadınların gücüyle bu ülkenin aydınlığa kavuşacağına inanan ve kadınları önceleyen bir lider" diye yazıldı. Videonun sonunda, "karar sizin" denildi.

İşte o video:

YORUM EKLE