CHP'li Engin Özkoç neden hiç evlenmediğini anlattı

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, neden evlenmediğini Armağan Çağlayan’ın "Gör Beni" programında anlattı. Çağlayan'ın, Özkoç'un açıklamalarından sonra çok duygulandığı, gözyaşlarını tutamadığı görüldü.

CHP'li Engin Özkoç neden hiç evlenmediğini anlattı

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Armağan Çağlayan’ın "Gör Beni" Youtube kanalına katıldı. Özkoç, dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Özkoç, “Hayatımda hiç evlenmedim” dedi, Çağlayan nedenimi sordu.

Kendisi askerdeyken babasını kaybettiğini anlatan Özkoç, geldikten sonrası için ise "ya evlenecektim ya aileme sahip çıkacaktım" dedi ve ikincisini tercih ettiğini ve o nedenle evlenmediği söyledi.

2 kız kardeşinin olduğunu belirten Özkoç, babasının hayatını kaybettiğinde küçük kardeşinin 7 yaşında olduğunu söyledi.

Özkoç, ailesine sahip çıkması gerektiğini ve "tercih yaptığını" söylerken, “Hayatımda çok sevdiğim, çok değer verdiğim, sadece annem olduğu için değil, kendisinin çevresine yaydığı enerjiden dolayı değer verdiğim anneme ve kardeşlerime sahip çıkmak istedim” dedi.

İşte o görüntüler:

YORUM EKLE
YORUMLAR
Muhammet Ulu
Muhammet Ulu - 3 ay Önce

Sorumluluk Güzel Bir Özellik,ama vefasız kardeşlerimden sonra;iyi ki evlenmişim-çoluk çocuğum var diyorum...Çalışkan,dürüst vekilim;zaman geçmiş değil...Selâm v Saygılar