CHP'li Özgür Özel'den Erdoğan'a 'ekonomi' tepkisi: Biz söyledik dinlemedin bak hemşire abla ne diyor!

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, döviz kurlarındaki artışında Erdoğan'ın açıklamaları sonrası artışa geçmesine ilişkin paylaşımda bulundu.

CHP'li Özgür Özel'den Erdoğan'a 'ekonomi' tepkisi: Biz söyledik dinlemedin bak hemşire abla ne diyor!

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün kabine toplantısı sonrası  'ekonomik kurtuluş savaşı' ve faiz açıklamaları sırasında döviz kuru yükselişe geçmiş, bugün ise euro, dolar ve altından peş peşe rekorlar gelmişti.

Döviz kurunun Erdoğan açıklama yaptığı sırada yükselişe geçmesi de muhalefetin iktidara yönelik eleştirilerini arttırdı. 

ÖZGÜR ÖZEL: 'BAK HEMŞİRE ABLA NE DİYOR?'

banner112
CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Erdoğan'a tepki gösterdi. 

''Tayyip Erdoğan konuştukça Türk Lirası değer kaybediyor'' diye yazan Özel, ''Türkiye; tarihinin en büyük krizinde boğulurken iktidar partisi "kriz yokmuş" gibi davranıyor'' ifadelerini kullandı. 

Geçtiğimiz günlerde düzenlediği basın toplantısında Erdoğan için kullandığı 'sus' fotoğrafını paylaşan CHP Milletvekili, ''TL'nin değer kaybını durdurmak için biz söyledik dinlemedin bak hemşire abla ne diyor'' dedi.

Özel'in paylaşımı şöyle:

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER