CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Zonguldak'ta

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli Belediyesi’ni ziyaret ederek Belediye Başkanı Halil Posbıyık ile görüştü.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Zonguldak'ta

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, esnaf ve muhtarlarla buluşmak için bugün gittiği Zonguldak’ta, Karadeniz Ereğli Belediyesi’ni ziyaret etti.

Belediye Başkanı Halis Posbıyık ile görüşen Kılıçdaroğlu, yarın Zonguldak’ta esnaf ve muhtarlarla bir araya gelecek.

(ANKA)

YORUM EKLE
YORUMLAR
GÜVEN BROWN
GÜVEN BROWN - 2 hafta Önce

samsun,sivas,erzurum,amasya bu rotada 1. parti olacaksınız.ayrıca doğuda yaşayan insanlarımıza ışık olacaksınız,diyarbakırda,şanlı urfada,adıyamanda,bingölde kahraman maraşta gazi antepte 1.parti olacaksınız.doğudan oy alamayanlara devlet teslim edilmiyor.oradan siz oy alacaksınız ki cumhuriyet düşmanları düşman aletleri etnik bölücü ve dinciler vucüt bulamasın.hasbel kader boşluktan faydalanarak orada yaşayan vatandaşlarımızın oyunu almış oluşumlar ile birlikte olmayacaksınız,rakipleriniz böyle oluşumlara giderse de onların ipliğini pazara çıkartacaksınız.açılım saçılımda ki ihanetlere tepki vermek gibi.rakibiniz, masada teröristlerle ,pazarlık ederken sizin çıkardığınız sese bakın,bir de istediğini alamadıktan sonra size yaptığı suçlamalara.bunların şimdi suçladıkları hdp ile beraber masa kurup yaptıklarını millete unutturmamak lazım.kendi medyanızı yaratmalısınız.