CHP lideri Kılıçdaroğlu, Diyarbakır'da coşkuyla karşılandı

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, beklenen Diyarbakır ziyaretini gerçekleştirdi. Vatandaşların davul zurna eşliğinde meşalelerle karşıladığı Kılıçdaroğlu, 10 Mart Perşembe günü kanaat önderleri ile bir toplantı yapacak.

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Diyarbakır'da coşkuyla karşılandı

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, 10-11 Mart tarihlerinde gerçekleştireceği ziyaretleri için Diyarbakır'a geldi.

Ankara'dan hareket eden Kılıçdaroğlu, akşam saatlerinde Diyarbakır Havalimanı’na vardı. Sözcü'den Evren Demirdaş'ın aktardığına göre, CHP lideri Diyarbakır Havaalanı'nda davul zurnayla, yoğun ilgiyle karşılandı.

banner112
Mazot zamlarını protesto eden çiftçiler de, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu traktörleri ile beraber Diyarbakır havalimanında karşıladı. Kılıçdaroğlu, daha sonra kalacağı oteline doğru yola çıktı.

TOPLANTI YAPACAK

CHP liderinin 10 Mart Perşembe günü kanaat önderleri ile otelinde toplantı yapacağı, daha sonra esnaf ziyaretinde bulunacağı ve partisinin üye katılım törenine katılacağı belirtildi. Ziyaretleri boyunca Kılıçdaroğlu'nun STK, muhtarlar, kanaat önderleri, ile görüşeceği Abdullah Atik tarafından düzenlenen yemeğe katılacağı, Yamaç aşireti ile görüşeceği açıklandı.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2022, 22:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
GÜVEN BROWN
GÜVEN BROWN - 3 ay Önce

yaklaşık %2,5 oy alabildiğiniz bir yerde 1 milyon oydan 20 bin oy eder,sizi kim böyle coşkulu bir kalabalık halinde karşılamış olabilir ACABA.Hilmi bunu düşünecek.

SIRADAKİ HABER