CHP Lideri Kılıçdaroğlu'ndan orman yangınları ile ilgili açıklama

Türkiye’nin dört bir yanında peş peşe meydana gelen orman yangınlarına tepki gösteren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Bu bir sabotaj mı, devlet bunu mutlaka tespit edecektir. Bu konuda hepimiz biriz; tek yüreğiz. Bu böyle bilinsin” dedi.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu'ndan orman yangınları ile ilgili açıklama

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Antalya’nın Manavgat, Adana’nın Kozan, Mersin’in Aydıncık ve Bozyazı ilçeleri ile Osmaniye merkeze bağlı Dereobası ve Kadirli ilçelerindeki orman yangınlarının ardından şimdi de Marmaris'te meydana gelen orman yangınlarına sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

“BU KONUDA HEPİMİZ TEK YÜREĞİZ”

“Bu bir sabotaj mı, devlet bunu mutlaka tespit edecektir” ifadelerini kullanan Kılıçdaroğlu, “Ormanlarımızın, hayatını kaybeden vatandaşlarımızın, çalışanlarımızın, ormanlarda yaşayan canlıların hesabı sorulur. Bu konuda hepimiz biriz; tek yüreğiz. Bu böyle bilinsin” diye ekledi.

İşte o paylaşım:


 

YORUM EKLE
YORUMLAR
GÜVEN BROWN
GÜVEN BROWN - 3 ay Önce

yakılan yerler imara açılırken de tek yürek olun.türk hava kurumu yetkilisini çağırında o uçaklar niye yerde öğrenin,savunma bakanına da askeriyenin elinde olan 6 adet uçağın neden kullanılmadığını sorun sonra hala olabiliyorsanız tek yürek olun.