CHP Lideri Kılıçdaroğlu: Zamanı gelince gereken yapılacaktır

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Gençlerimizle ilgili canımızı yakan olgular söz konusu olunca, paylaşacağımız içeriklerde hepimiz sorumlu davranmak zorundayız. Bana kızanları anlıyorum ama etik sebeplerden dolayı paylaşım yapmayacağım” dedi.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu: Zamanı gelince gereken yapılacaktır

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Tıp Fakültesi öğrencisi Enes Kara’nın intiharı ile ilgili tartışmalar sürerken, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Kılıçdaroğlu, şu mesajı verdi:

banner112
Gençlerimizle ilgili canımızı yakan olgular söz konusu olunca, paylaşacağımız içeriklerde hepimiz sorumlu davranmak zorundayız. Bana kızanları anlıyorum ama etik sebeplerden dolayı paylaşım yapmayacağım. Zamanı gelince gereken yapılacaktır. Tepkileri anlıyor ve saygı duyuyorum.

Bu tarz haberleri paylaşmakla ilgili bilimsel makaleler söz konusudur. Oluşan öfkeyi politik puana döndürme adına, bilimin uyarılarına kulak asmamayı doğru bulmuyorum.

YORUM EKLE
YORUMLAR
GÜVEN BROWN
GÜVEN BROWN - 2 hafta Önce

gençler,ruhunuz sıkıldığı zaman,büyük önderin başta gençliğe hitabesi olmak üzere ne söylemiş ise ne yazmış ise,hangi durumda nasıl davranmış, arkadaşlarınızla beraber okuyun,tartışın,fikir alış verişinde bulunun ruhunuz ferahlar.size verdiği görevin bilincine varın,bu memleketi çağdaş uygarlık seyiyesinin üzerine çıkarmakla görevlisiniz,daha motorları maviliklere süreceğiz ......