CHP Parti Meclisi Kılıçdaroğlu başkanlığında toplandı: 3-4 aya birinci parti oluruz

CHP Parti Meclisi Toplantısı'nda konuşan Kemal Kılıçdaroğlu, 'Oylarımızda istikrarlı bir artış söz konusu. Bu hızla gidersek 3-4 aya kadar birinci parti oluruz. Anketler bunun ispatı. Her geçen gün güçleniyoruz' açıklamasında bulundu.

CHP Parti Meclisi Kılıçdaroğlu başkanlığında toplandı: 3-4 aya birinci parti oluruz

CHP Parti Meclisi (PM) Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplandı. Olası erken seçime hazırlıksız yakalanmamak için bu yıl yapılması gereken kurultayın bir yıl ertelenmesine karar verilen toplantıda, Genel Başkan Kılıçdaroğlu, "CHP'nin yakın bir zamanda anketlerde en çok oy alan parti konumuna geleceğini" söyledi.

Birgün'de yer alan habere göre, "Kısa süre içerisinde en çok oy alan parti konumuna geleceğimizi görüyoruz'' diyen Kılıçdaroğlu, ''Bu süreçte halkı dinlemeye ve çözüm üretmeye devam edeceğiz. Oylarımızda istikrarlı bir artış söz konusu. Bu hızla gidersek 3-4 aya kadar birinci parti oluruz. Anketler bunun ispatı. Her geçen gün güçleniyoruz" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Menderes YILDIRIM
Menderes YILDIRIM - 3 gün Önce

Haber' de = "CHP Parti Meclisi Toplantısı' nda konuşan Kemal Kılıçdaroğlu, 'Oylarımızda istikrarlı bir artış söz konusu. Bu hızla gidersek 3-4 aya kadar birinci parti oluruz." demişsiniz.
Kemal Bey, Ben de İNŞALLAH diyorum.
Ama NASIL diye sormadan da edemiyorum.
Sen DİYARBAKIR' da BARO BAŞKANI olacaksın, O Kişiyi Milletvekilliğine Adaylığı İSTANBUL' dan koyacaksın.
Sonra da CHP Birinci Parti olacak diyeceksin ÖYLE mi?
Türkiye' nin bütününde HOMOJEN oy dağılımı alamayan parti NASIL BİRİNCİ PARTİ OLACAK?
Kemal Bey ve CHP liler, Yorumuma KIZMAYIN, Kızarsanız da DEMOKRATİK HAKKINIZ, Kızabilirsiniz. YORUMUMU DOSTANE OLARAK ALIRMISINIZ?
Saygılarımla