Cinsel ilişki için anlaştığı kadın tarafından silahı çalınan polis dehşet saçtı

İstanbul Fatih'te polis Abdullah D., cinsel birliktelik yaşadığı kadın tarafından silahı ve cüzdanı çalındığı iddiasıyla dehşet saçtı.

Cinsel ilişki için anlaştığı kadın tarafından silahı çalınan polis dehşet saçtı

İddiaya göre; polis Abdullah D. 19 Mayıs'ta cinsel ilişki için anlaştığı kadınla evinde buluştu. Birlikte alkol aldılar. Polis kendinden geçince, kadın cüzdanını ve silahını alarak evden ayrıldı.

Durumu fark eden polis, arkadaşlarından yardım istedi. Çelik yelek ve baretlerle kadının iş yerine giden grup, arama kararı olduğunu belirtti. İş yeri sahibi, mahkeme kararını isteyince tartışma çıktı.

'500 BİN DOLAR İSTEDİ' İDDİASI

Sabah gazetesinden Dilek Yaman Demir'in haberine göre, polisin yanındaki şüpheli Şeyhmus K., iş yeri sahibini silahıyla ayağından vurdu.

Grup olay yerinden kaçtı. Çalışanların başvurusu üzerine iş yerine gelen polis ise olayla ilgili soruşturma açtı.

Plakaları tespit edilen araçlardan biri, Zonguldak'ta görevli polis Cihan A.'nın, diğeri Amasya'da görevli Hasan Ş.'nin üzerine kayıtlıydı.

Bu 4 kişi de dahil 8 şüpheli gözaltına alındı. İbrahim İ., Abdullah D.'nin olayı kapatmak için 500 bin dolar istediğini, vermeyince polis yelekleriyle dükkânını bastıklarını ifade etti.

Abdullah D.'nin iş yerini basmak için hazırladığı arama kararının sahte olduğu da tespit edildi. Abdullah D. ve Şeyhmus K.'yle birlikte 5 kişi tutuklandı. 3 şüpheli adli kontrolle serbest bırakılırken, kimliği tespit edilemeyen 1 şüpheli polis ise aranıyor.

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2021, 09:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
BİZİM KIYIDA GECELERİ SAAT 2-3 GİBİ ! 2 TANE PKK KILIKLI POLİS ARABAYLA DEVAMLI GELİP ESRAR İÇER ! BAZEN BAŞKA POLİSLERDE GELİR ALEM YAPAR ! AYRICA GECE ÇALIŞAN KADINLARA VE EŞCİNSELLERE SÜREKLİ ASILIRLAR VE TEHDİTLE HATTA SİLAH ZORU İLE TECAVÜZ ETMEYE GÖ
BİZİM KIYIDA GECELERİ SAAT 2-3 GİBİ ! 2 TANE PKK KILIKLI POLİS ARABAYLA DEVAMLI GELİP ESRAR İÇER ! BAZEN BAŞKA POLİSLERDE GELİR ALEM YAPAR ! AYRICA GECE ÇALIŞAN KADINLARA VE EŞCİNSELLERE SÜREKLİ ASILIRLAR VE TEHDİTLE HATTA SİLAH ZORU İLE TECAVÜZ ETMEYE GÖ - 2 hafta Önce

BİZİM KIYIDA GECELERİ SAAT 2-3 GİBİ ! 2 TANE PKK KILIKLI POLİS ARABAYLA DEVAMLI GELİP ESRAR İÇER ! BAZEN BAŞKA POLİSLERDE GELİR ALEM YAPAR ! AYRICA GECE ÇALIŞAN KADINLARA VE EŞCİNSELLERE SÜREKLİ ASILIRLAR VE TEHDİTLE HATTA SİLAH ZORU İLE TECAVÜZ ETMEYE GÖTÜRÜRLER ! DEĞİŞMEZ GELENEKTİR ! (???) ŞİKÂYET EDERSİN SİTLEYEN YOK ! ÇÜNKÜ HEPSİ ÖYLE ! :(((

POLİSİN HEP YAPTIĞI ŞEYDİR !!!!!!!!!
POLİSİN HEP YAPTIĞI ŞEYDİR !!!!!!!!! - 2 hafta Önce

.

TC esso
TC esso - 2 hafta Önce

kadın intikam almış !

esr1
esr1 - 2 hafta Önce

mafia polisi si.....

RTE HEHEHE
RTE HEHEHE - 2 hafta Önce

KİMBİLİR NE PİSLİKLER DÖNMÜŞTÜR AQ !!!!!!!