CNN Türk'ten İBB'ye sansür 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun, İBB'de 'terör iltisaklı' kişilerin çalıştığına ilişkin iddiaların konuşulduğu kanallara katılma talebinde bulunduğunu ancak CNN Türk'ün bu talebi geri çevirdiğini açıkladı.

CNN Türk'ten İBB'ye sansür 

İçişleri Bakanlığı'nın İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde terör iltisaklı kişilerin çalıştığı yönündeki iddialar hakkında başlattığı teftiş incelemesi, siyasetin bir numaraları başlıklarından biri haline gelirken; iddialar basında da geniş yer tutuyor. 

CNN TÜRK REDDETTİ

Geçtiğimiz gün Haber Global ekranlarında gazeteci Nedim Şener'in İBB hakkındaki sözleri üzerine canlı yayına katılan İBB Sözcüsü Murat Ongun, yine aynı iddiaların konuşulduğu CNN Türk canlı yayınına katılma isteğinin reddedildiğini açıkladı. 

"İBB’ye yönelik iddialarla ilgili bu akşam Halk TV, Habertürk ve KRT televizyonlarına telefon bağlantısıyla katılma talebim kabul edildi ve halkımızın doğru bilgilenmesine olanak sağlandı'' diye yazan Ongun, '' CNN Türk yayınında yapılan yorumlara karşı, yayına katılma talebim ise kabul edilmedi" ifadelerini kullandı. 

Ongun'un paylaşımı şöyle:  

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zırtaboz
Zırtaboz - 5 ay Önce

Kabul etmezler tabii şahsım hükümetinin baş borazanlarından biri de bu kanal....

SIRADAKİ HABER