'Cübbeli Ahmet'ten Sedat Peker'i kızdıracak sözler

"Cübbeli Ahmet Hoca" ismiyle bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, "Elimde olsa seçme seçilme hakkını 40 yaşından sonraya veririm" diye konuştu.

'Cübbeli Ahmet'ten Sedat Peker'i kızdıracak sözler

Ahmet Mahmut Ünlü, seçme ve seçilme yaşının 40 yaşının üstüne çıkarılması gerektiğini savundu. Gençlere seçme hakkı bile verilmemesi gerektiğini söyleyen Ünlü, “Ne seçilmesi ya, seçme hakkı bile verme 40’a kadar. Yaşasın görsün hayatın zorluklarını” dedi. 

Ünlü’nün konuşması şöyle:

“Benim elimde olsa seçme seçilme hakkını da 40 yaşından sonraya veririm. Hiç hayatta tecrübe görmemiş, Z kuşağı, Y kuşağı… Ne seçilmesi ya, seçme hakkı bile verme 40’a kadar. Yaşasın görsün hayatın zorluklarını. Çoluk çocuğa karışsın, mükellef olsun. Dünyanın kaç bucak olduğunu görsün. Sonra başına adam seçerken öyle karizmayla marizmayla olmaz. Allah günahsız kullarına 40 yaşından önce peygamberlik vermiyor, biz başımıza adam seçeceğiz” dedi. 

İşte Cübbeli'nin o sözleri:

PEKER 40 YAŞ ALTINA DİKKAT ÇEKMİŞTİ

Cübbeli Ahmet'in açıklamaları akıllara Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarda 40 yaş altı gençlere seslenen Sedat Peker'i getirdi. Peker bugüne kadar defalarca 40 yaş altı gençlere seslendi. Peker’in videolarında ve paylaşımlarında sık sık dile getirdiği “40 yaş altı kardeşlerim” hitabı herkesin dikkatini çekiyor.

Peker son olarak '40 yaşından küçük kardeşlerim bu yüzden özellikle size anlatıyorum, bunu ancak siz yapabilirsiniz. 40 yaşından büyük olanlardan yani bizden hiçbir şey olmaz. Psikolojinizi düzgün tutun, sakın oyunlara gelmeyin."' ifadelerini kullanmıştı.

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2021, 13:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Huzur
Huzur - 8 ay Önce

Niye z kusagi aklo eski hatirlamasin chp zihniyetinin bu ulkeye verdigi zarari bilmesin zorunuza gimesin bizdede o kusaktan genc cok ve bilecekler bu ziniyeti bu ulkeye verdigi zarari

Araop dölü cüppeli
Araop dölü cüppeli - 8 ay Önce

Hep sirtlarini ve gecimlerini beyni kireclenmislere dayiyorlar. yobaz zibidiler tabii 40 yas altindakilerini istemezler!

Cengiz kolan
Cengiz kolan @Araop dölü cüppeli - 8 ay Önce

Siktir len bok

Beşiktaşlı Mert
Beşiktaşlı Mert - 8 ay Önce

Ulan 20 senede su ülkeye verdiğiniz zararı kim gördü CHP zihniyeti diyorsun dolar 50 TL olsa yine aynı kafayla burada yorum yaparsınız

Bir umuttur yaşamak
Bir umuttur yaşamak - 8 ay Önce

40 yaş üzeri hayatın zorlukları ni gördüğü için vurguncu zihniyet oluyor mevcut yönetimde olduğu gibi onun için reis Sedat Peker haklı Cübbeli %100 haksız

Karadaglı
Karadaglı - 8 ay Önce

Cübbeli hskli zkusagindanda xy kudagindanda bicacik olmaz

Karadagli
Karadagli - 8 ay Önce

Busefer akpyi ülkeyi dusurmus olduklari ekonomik tablo yuzunden kırk yaş ustu vatan evlatlari gönderecek

Sümeyya sümsük
Sümeyya sümsük - 7 ay Önce

Chp nin içinde kılıçdaroğlu ve demirtaş arasında seçim olsa Demirtaş neden kazanır? Şeyh şairi niye anıyorlar? Kılıçdaroğlu lider değil. Chp başına mansur yavaş geçmediği sürece chp 25 değil 30 secim kaybeder kilictarogluda istifa etmez.

Karadaglı
Karadaglı - 7 ay Önce

Akpyi budefa cubbeli bile kurtaramaz onlar gidici


SIRADAKİ HABER