Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan Adana'da kebapçılarla buluştu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin tartışma yaratan "bölücü kebapçılar" ifadelerinin ardından Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan'ın, Adana Lezzet Festivali'nde kebapçılarla bir araya gelmesi sosyal medyanın gündemine oturdu.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan Adana'da kebapçılarla buluştu

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Adana Lezzet Festivali'nde kebapçılarla bir araya geldi. Erdoğan'ın kebapçılarla çekilen karesine çok sayıda yorum geldi.

MHP lideri Devlet Bahçeli'nin, partisinin grup toplantısında söylediği 'bölücü kebapçılar' sözleri gündemdeki yerini koruyor.

Bahçeli, "Teröre yardım ve yataklık yapan bölücü kebapçıların işsizlikte payı vardır” ifadelerini kullanmış ancak bu sözlerle kimi işaret ettiği anlaşılamamıştı. 

Bahçeli'nin bu açıklamalarının ardından AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan, Adana Lezzet Festivali'nde kebapçılarla bir araya geldi. Erdoğan'ın kebapçılarla çekilmiş fotoğraf karesine sosyal medyadan yorum yağdı.

Kullanıcıları, "Kebapçılarla ilgili son kararınız mı?", "Bölücü kebapçılarla kebap keyfi", "Çözüm süreci", "Bölücü değil miydi bu kebapçılar" yorumları yaptı. 

İşte o yorumlardan bazıları:

YORUM EKLE
YORUMLAR
zalim sarayli
zalim sarayli - 1 hafta Önce

sonunda bahceliyi küstürecek!