banner126

Davutoğlu'ndan sürpriz Kılıçdaroğlu ziyareti!

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, bugün CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile yarın da İYİ Parti lideri Meral Akşener ile görüşecek. Davutoğlu, "Ekonomik Kurtuluş Savaşı başlatmaya çağırıyorum" dedi.

Davutoğlu'ndan sürpriz Kılıçdaroğlu ziyareti!

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile  programı dışında bir görüşme gerçekleştireceğini duyurdu. Davutoğlu, Kılıçdaroğlu ile yapacağı görüşmenin ardından yarın da İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i ziyaret edecek.

Döviz kurundaki rekor artış ve Türkiye'nin sürüklendiği ekonomik kriz, muhalefet partilerini harekete geçirdi. Art arda yapılan 'erken seçim' çağrılarının ardından bugün de Davutoğlu ve Kılıçdaroğlu arasında bir görüşme gerçekleştirilecek.

'EKONOMİK KURTULUŞ SAVAŞI BAŞLATMAYA ÇAĞIRIYORUM'

Davutoğlu, bugün saat 17.00'da yapacağı görüşme öncesi sosyal medya hesabından, "Bu artık cehalet değil ihanettir" diyerek 'Ekonomik Kurtuluş Savaşı'nı başlatma' çağrısında bulunacağının duyurdu. Yarın saat 14.30'da Akşener ile görüşeceğini belirten Davutoğlu şöyle yazdı:

"Bu artık cehalet değil ihanettir. Bu ihanete karşı tüm siyasi parti liderlerini ve aziz milletimizi gerçek ekonomik Kurtuluş Savaşı başlatmaya çağırıyorum. Bu çerçevede ilk görüşmem bugün 17:00'de Sn. Kılıçdaroğlu'yla. İkinci görüşmem yarın 14:30'da Sn. Akşener'le olacak."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER