Davutoğlu ve Babacan listeye alınmadı

Siyasi partiler arası bayramlaşma bu sene de koronavirüs nedeniyle sanal ortamda gerçekleşecek. AKP'nin bayramlaşma takviminde ilk bayramlaşma CHP ile olacak. HDP, Deva ve Gelecek partileri AKP'nin bayramlaşma listesinde yok.

Davutoğlu ve Babacan listeye alınmadı

Siyasi partiler arası bayramlaşma bu sene de bir önceki sene gibi dijital olacak.. Koronavirüs pandemisi nedeniyle partiler dijital ortamda siyasete bayram molası verecek.

Bayramlaşma için partilerin videokonferans programı da netleşiyor. Bayramlaşma programı ilk netleşen parti AKP oldu. AKP'nin bayramlaşma heyetinde Genel Başkan Yardımcısı Özlem Zengin, Genel Merkez Kadın Kolları MYK üyesi Ayten Aydın, Genel Merkez Gençlik Kolları MYK üyesi Muhammed Cem Çekerek yer alıyor.

AKP'nin bayramlaşma programı saat 09:30'da ana muhalefet partisi CHP Heyeti ile başlayacak. Daha sonra MHP, HüdaPar, Saadet Partisi, Büyük Birlik Partisi, DSP, DP, İYİ Parti ile devam edecek. AKP Vatan Partisi, Anavatan Partisi ve Yeniden Refah Partisi ile de bayramlaşacak. AKP'nin bayramlaşma programında HDP, Deva ve Gelecek Partisi yer almıyor.

YORUM EKLE