Dehşete düşüren olay: Satırla kovalanan kadın tavla oynayanlara sığındı

Hatay'da, satırlı bir şahıs tarafından kovalanan kadın bir dükkanın önüne sığındı. Kısa süre içerisinde kadının yanına gelip satırla saldıran şahsa kimse müdahalede bulunmadı. Satır darbelerine maruz kalan kadın, vücudunun çeşitli bölgelerinden yaralandı.

Dehşete düşüren olay: Satırla kovalanan kadın tavla oynayanlara sığındı

Hatay'ın merkez ilçesi Antakya'da satırlı bir şahıs tarafından kovalanıp saldırıya maruz kalan kadının görüntüleri sosyal medyada büyük tepki topladı.

Görüntülerde bir kadın, kendisini satırla kovalayan bir şahıstan kaçarken bir dükkanın önünde tavla oynayanlara sığınıyor. Kısa süre içerisinde kadına yetişen saldırgan, satır darbeleriyle kadını yaralarken o sırada tavla oynayan kişilerin kadına hiçbir yardımda bulunmadığı görülüyor.

Kadının vücudunu satır darbeleriyle çeşitli yerlerinden yaralayan saldırganın kısa bir süre içerisinde olay yerinden kaçtığı görülüyor.

İşte sosyal medyada büyük tepki toplayan o video:

Hatay Valiliği'nden konuyla ilgili yapılan açıklamada, dün saat 16.00 sularında yaşanan olayın ardından kaçan saldırganın yakalanarak gözaltına alındığı, hastanede tedavi altına alınan kadının da hayati tehlikesinin bulunmadığı bildirildi.

KADİR ŞEKER'İ HATIRLATTI

Sosyal medyada büyük tepki toplayan bu olay, geçen yıl Özgür Duran’ın sevgilisi Ayşe Dırla’yı dövdüğü gerekçesiyle olaya müdahale etmek isteyen fen lisesi öğrencisi Kadir Şeker'in, çıkan arbedede Duran’ı bıçaklayarak öldürmesini akıllara getirdi.

Olay sonrası gözaltına alınan Kadir Şeker, sevk edildiği mahkemece tutuklanmıştı. Şeker, ‘kasten adam öldürme’ suçundan yargılandığı 3’üncü Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmada ömür boyu hapse çarptırılmıştı.

Ardından suçun ‘haksız tahrik’ altında işlendiği gerekçesiyle ceza, önce 15 yıla ardından Şeker’in duruşmadaki iyi hali de göz önünde bulundurularak 12,5 yıla indirilmişti.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2021, 15:45
YORUM EKLE