Deniz Bank İstanbul'da koronavirüs nedeniyle bir şubesini kapattı

Türkiye genelinde koronavirüs vakalarında ve ölümlerinde patlama yaşandı. 7 Nisan koronavirüs tablosunda 54 bin 740 koronavirüs vakası açıklanırken vefat sayısı 276 oldu. Kırmızı alarm veren illerin başında İstanbul geliyor. İstanbul'da özel bankalar da tedbirleri arttırdı. Deniz Bank, Bakırköy'de bulunan bir şubesini COVİD-19 tedbirleri kapsamında kapattığını müşterilerine bildirdi. 

Deniz Bank İstanbul'da koronavirüs nedeniyle bir şubesini kapattı

Türkiye genelinde koronavirüs vakalarında ve ölümlerinde patlama yaşandı.  7 Nisan koronavirüs tablosunda 54 bin 740 koronavirüs vakası açıklanırken vefat sayısı 276 oldu. 

İstanbul'daki koronavirüs vakaları altı haftada 10 kat arttı. Kırmızı alarm veren illerin başında İstanbul geliyor. İstanbul'da özel bankalar da tedbirleri arttırdı. Deniz Bank, Bakırköy'de bulunan bir şubesini COVİD-19 tedbirleri kapsamında kapattığını müşterilerine bildirdi.

Bankadan müşterilerine gönderilen mesajda şu ifadeler kullanıldı:

Değerli müşterimiz, Koronavirüs salgınının oluşturabileceği risklere karşı, sizlerin ve çalışanlarımızın sağlğını korumak adına 12 Nisan Pazartesi günü itibariyla Bakirköy Şubemizde geçici bir süre hizmete ara verilecektir. Şubemiz hizmet vermeye başladığında sizi tekrar bilgilendireceğiz. Bu surede işlemlerinizi diğer şubelerimizden, ATM'lerimizden, MobilDeniz ve Internet Şubemizden gerçekleştirebilirsiniz. 

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2021, 19:54
YORUM EKLE