Emekli amiraller gözaltına alındı: Yunan medyası bayram etti

Emekli amirallerin yayımladığı Montrö bildirisinin ardından gözaltına alınmaları sosyal medyada Yunanlı hesapları sevindirdi.

Emekli amiraller gözaltına alındı: Yunan medyası bayram etti

Emekli amirallerin yayımladığı Montrö bildirisinin ardından gözaltına alınmaları sosyal medyada Yunanlı hesapları sevindirdi. Yunanlı bir hesap, Mavi Vatan'ın isim babası olan emekli amiral Cem Gürdeniz'in fotoğrafını "Mavi Vatan nasıl başladı? Nasıl gidiyor notuyla paylaştı.

Montrö Boğazlar Sözleşmesi'nden çıkılmasına yönelik tartışmalar kapsamında emekli amirallerin yayınladığı bildiri Türkiye'nin gündemine oturdu. Bildiride imzası olan amiraller ifade için gözaltına alınırken, güvenlik kaynaklarından edinilen bilgilere göre, emekli amirallerin lojman ve güvenlik haklarının iptal edildiği belirtildi.

Yeniçağ'da yer alan habere göre bir diğer yandan sosyal medyada konu ile ilgili bir paylaşım dikkat çekti. Paylaşımda, Yunanlı bir hesabın bildiride imzası yer alan Mavi Vatan'ın isim babası Cem Gürdeniz'in fotoğrafını paylaşarak, Mavi Vatan. Nasıl başladı? Nasıl gidiyor?" dedi.

Söz konusu paylaşımı Ahmet Bedir Koyun, "Bir Türk olarak utandım" notuyla alıntılayıp paylaştı.

İşte o paylaşım;

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yunan medyası ile birlikte
Yunan medyası ile birlikte - 1 ay Önce

akapeliler de bayram yaptı

AQ.........................................
AQ......................................... @Yunan medyası ile birlikte - 4 hafta Önce

.

IŞİD, TALİBAN, MENZİR...........
IŞİD, TALİBAN, MENZİR........... @Yunan medyası ile birlikte - 4 hafta Önce

.

RETÖ, FETÖ, PKK, ASALA, MOSSAD.........
RETÖ, FETÖ, PKK, ASALA, MOSSAD......... @Yunan medyası ile birlikte - 4 hafta Önce

.

“Türk Milletine Taarruz Eden Düşman, Önce Türk Subayını Aşağılamak İster. Askere Düşmanlık, Düşmana Askerliktir“ ATATÜRK
“Türk Milletine Taarruz Eden Düşman, Önce Türk Subayını Aşağılamak İster. Askere Düşmanlık, Düşmana Askerliktir“ ATATÜRK - 4 hafta Önce

.

SIRADAKİ HABER