Emekli Oramiral Nusret Güner: 4 doz aşı olmamıza rağmen Covid-19'a yakalandık

Balyoz soruşturmasında ismi geçen emekli orgeneral Güner, kendisinin ve eşinin 2 doz Sinovac,  2 doz da BioNTech aşısı yaptırdığını söyledi.

Emekli Oramiral Nusret Güner: 4 doz aşı olmamıza rağmen Covid-19'a yakalandık

Emekli Oramiral Nusret Güner, inanılmaz korunan çekirdek bir aile olmalarına ve  4 doz aşı yaptırmalarına rağmen Koronavirüs kaptıklarını duyurdu.

Balyoz soruşturmasında ismi geçen emekli orgeneral Güner, çekirdek aile olarak inanılmaz korunduklarını, kendisinin ve eşinin 2 doz Sinovac,  2 doz da BioNTech, kızının ise yine 2 doz BioNTech aşısı yaptırdığını belirterek Twitter’da “ Hafif boğaz ağrısı, halsizlik ve nezle nedeniyle test yaptırdık. Benim ayrıca ateşim 37,3 oldu. Bugün saat 22.30'da COVİD + olduğumu bildirdiler” paylaşımını yaptı.

Emekli Oramiral Nusret Güner,  Balyoz davasında kararlar açıklandıktan sonra Deniz Kuvvetleri Komutanı olabilecekken istifa kararı almıştı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Selim  Turyal
Selim Turyal - 5 gün Önce

Ölürseniz otopsi yapılmadan kalp tansiyon vs kader ama yaşarsanız aşı korudu. Sansürsüz gerçek ölüm nedenleri paylaşmadan gerçeği göremeyeceğiz. Zaten Fb insta ve ytube açık açık sansür koyacağız diyor. Bu da soru işaretini büyütüyor!?