Erdoğan'dan CHP'li Özkoç'a 250 bin liralık dava

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Grup Başkanıvekili Engin Özkoç'un kendisine yönelik sözleri nedeniyle 250 bin liralık manevi tazminat davası açtı.

Erdoğan'dan CHP'li Özkoç'a 250 bin liralık dava

CHP Kocaeli İl Danışma Toplantısı’nda konuşan CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik çok sert ifadeler kullanmıştı.

Özkoç, "Öyle Cumhurbaşkanlığı koltuğunu, AKP Genel Başkanlığı koltuğunun altına alıp hesap vermeden gideceğini sanıyorsa yanılıyor. Önce benim ölümü çiğneyecek. Fetullah’ın savcısının ardında duracaksın ben FETÖ’cü olacağım sen olmayacaksın. Sen FETÖ’cünün Allah’ısın" demişti.

Erdoğan, CHP Grup Başkanı Vekili Engin Özkoç'un kendisine yönelik sözleri nedeniyle 250 bin liralık manevi tazminat davası açtı.

"CANIM DA MALIM DA PARAM DA BU VATANA FEDA OLSUN"

banner112
Özkoç, hakkında 250 bin TL’lik manevi tazminat davası açan Erdoğan’a, “Gözümü korkutamazsın, yolumdan döndüremezsin. Canım da malım da param da bu vatana feda olsun” dedi.

Özkoç, paylaşımına Erdoğan’ın CNN Türk TV’de geçmişte konuk olduğu programdan bir videoyu da ekledi.

"ALDATILDIK"

Erdoğan’ın programda, “Bizim zamanımızda biz bunların bu tür ihanet içerisinde olmalarını gerçekten başta şahsım olmak üzere hiç düşünmedik. Ama meğerse bunlar büyük bir ihanet şebekesiymiş. Aldatıldık” dediği görüldü.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2022, 17:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ağaya Beleş
Ağaya Beleş - 5 ay Önce

Kendisi Muhalefete herturlu hakaret tehditler savurur küfürler eder
muhalefete Tazminat
Ağaya Beleş

SIRADAKİ HABER