Erdoğan'ın konuşmasından sonra polislerin artan kumanyalarına hücum

CHP Genel Başkan Başdanışmanı Tuncay Özkan, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşma yaptığı sırada yurttaşların, polislerin kumanyalarından kalan yiyecekleri toplandığı görüntüleri paylaştı.

Erdoğan'ın konuşmasından sonra polislerin artan kumanyalarına hücum

CHP Genel Başkan Başdanışmanı ve İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Adana'da konuşma yaptığı sırada yurttaşların, polislerin kumanyalarından kalan yiyecekleri toplandığı görüntüleri paylaştı.

Özkan görüntülere ''Erdoğan'ın büyüme masalları anlattığı alanın girişinde polislerin kumanyalarından artan yiyecekleri insanlar topluyor. Saray bu büyük utancı görmez'' notunu düştü. 

İşte o görüntüler:

ERDOĞAN O PROGRAMDA NE DEDİ?

Erdoğan, "Amerika'nın, İngiltere'nin halini görüyorsunuz değil mi? Benzin yok benzin. Almanya'da kuyruklar, Fransa'da kuyruklar, yiyeceklerini bulamıyorlar, Türkiye'de böyle bir sorun yok” dedi.

Ekonomik krizin yurttaşları zor durumda bıraktığı günlerde Erdoğan’ın “İhracatımız her ay rekorlar kırarak artıyor, fabrikalarımız harıl harıl çalışıyor, istihdamda salgın öncesi dönemin dahi üstüne çıktık” ifadelerini kullanamsı ise dikkat çekti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Deveye diken insani ....  yariyor
Deveye diken insani .... yariyor - 2 hafta Önce

Tuz yalayanlar cöplükden yiyiecek alip sarayliyi dinlemeye gidiyorlar.
Daha beter olun ! Ve daha da beter olacaksiniz!

GÜVEN BROWN
GÜVEN BROWN - 2 hafta Önce

sıkıntıları halka çektirmeyecek,ülkenin kaymağını yiyenlere çektirecek siyasetçiler ve onları seçmeyi bilecek ,kendisini 200 sene önceki tartışmalarla oyalayanlara,ortaçağa götürmeye çalışaranlara ve etnik bölücülük yapanların peşinden gitmeyecek halk lazım.